מלחמת חרבות ברזל: ערוץ הטלגרם של חיזבאללה פרסם סרטון ובו מסר מאיים על ישראל. בסרטון נראית חוליית מחבלים משגרת רקטות לעבר ישראל, וברקע נשמעים המחבלים קוראים "אללה אכבר" אחרי כל שיגור. לבסוף, הוסיפו בסרטון את האיום: "אנחנו מכירים את נמל חיפה יותר טוב מכם".

"להרגיש קצת בית": תושבי הצפון שניצלו את הפסקת האש לביקור בית
הפצצה החכמה של צה"ל שגורמת פגיעות קשות לחיזבאללה | צפו

אתמול (ראשון) התייחס סגן מנהיג חיזבאללה, נעים קאסם, למלחמה בעזה: "ההתנגדות החמושה היא האפשרות היחידה שנותרה לשחרור מסגד אל-אקצא בירושלים". לדבריו, "ההישג המרשים של חמאס במתקפת הפתע משמשת כאינדיקציה כי הפלגים הפלסטינים יהיו בלתי ניתנים לתבוסה".

במהלך טקס האזכרה של עבאס מוחמד רעד, בנו של יו"ר סיעת חיזבאללה בפרלמנט, שחוסל בשבוע שעבר בתקיפה המיוחסת לישראל, חשף כי הוא היה שותף לחטיפת חיילי צה"ל, אהוד גולדווסר ואלדד רגב ז"ל ב-12 ביולי 2006, אירוע שהביא לפרוץ מלחמת לבנון השנייה. במקביל, הילל את "העמידה האיתנה של העם הפלסטיני מול הפשעים וההרס שמבצעת ישראל".

ביום חמישי האחרון הודיע חיזבאללה כי חמישה מאנשיו, בהם בנו של יו"ר הפרלמנט, נהרגו בתקיפה של חיל האוויר בדרום לבנון. בין ההרוגים כאמור, מוחמד רעד. זאת, בזמן שעד כה, חוסלו יותר מ-80 פעילי חיזבאללה, כשעל פי ההערכות המספר האמיתי גבוה יותר.