ראש הממשלה לשעבר נפתלי בנט הודה במאמר שפרסם הלילה (בין חמישי לשישי) בעיתון האמריקני "וול סטריט ג'ורנל" כי תחת כהונתו בתפקיד ראש הממשלה ישראל תקפה בפברואר 2022 מפעל לייצור כטב"מים במחוז כרמאנשאה במערב איראן, ורומז שחיסולו של קצין משמרות המהפכה הבכיר חסן סיאד חודאי על אדמת טהרן במאי באותה שנה בוצע על ידי המוסד. 

הכטב"מ המתאבד שנפל בדרום הגולן: האם הנקמה של איראן תבוא מסוריה?
"הכירו דרך קרוב משפחתה": בסוריה מדווחים כי הפילגש של הבכיר האיראני נהרגה לצדו

"כראש ממשלה, קיבלתי החלטה בנוגע לאיראן", כתב בנט. "הנחיתי את כוחות הביטחון של ישראל לגרום לטהרן לשלם על החלטתה לתת חסינות לטרור. די לחסינות. אחרי הכישלון האיראני לבצע שתי מתקפות כטב"מים בשטחנו, ישראל השמידה בסיס כטב"מים על אדמת איראן. במרץ 2022 יחידת טרור של איראן ניסתה להרוג תיירים ישראלים בטורקיה ונכשלה. זמן קצר לאחר מכן, מפקד היחידה הזו חוסל במרכז טהרן".

מסקנתו היתה כי "מסתבר שהעריצים של איראן רכים יותר ממה שאפשר לצפות. הם שולחים בשמחה אחרים למות עבורם. אבל כשהם נפגעים בבית, פתאום הם נעשים מודאגים".

"המשטר האיראני עומד במרכז רוב בעיות המזרח התיכון וחלק ניכר מהטרור העולמי. באופן בלתי מוסבר, כמעט אף אחד לא נוגע בו. במשך 45 השנים האחרונות, המשטר היה מקור למלחמה, טרור וסבל אינסופיים ברחבי העולם. יש להפיל את אימפריית הרשע של איראן" סיכם.

בתקיפה במפעל במערב איראן, שעד כה יוחסה לפי פרסומים זרים לישראל, הושמדו מאות כטב"מים. היא נחשבה להתפתחות משמעותית בלחימה ההיברידית שבין ישראל לאיראן. זו הייתה מכה קשה למשמרות המהפכה, והפעולה נחשבה כהצלחה גדולה מאוד למוסד ולצה"ל שאמונים על הוצאת מבצעים כאלה לפועל, אולי אפילו בשיתוף גורמי ביון זרים. 

לאחר המתקפה במפעל, פורסם כי שישה כטב"מים ישראליים, שנשאו כמות גדול מאוד של חומר נפץ מסוג מיוחד, גרמו להרס גדול באתר ובסביבתו.