סוכנות הידיעות הסורית הרשמית סאנ"א דיווחה הלילה (רביעי) על שתי תקיפות שהתרחשו במקביל- אחת במחוז א-סווידא שבדרום המדינה, והשנייה במחוז די א-זור שבמזרח סוריה. בהמשך דווח על ידי סוכנות הידיעות כי מערכות ההגנה יירטו מטרות באזור העיר חאמה בדרום המדינה. בדיווח נטען כי "מערכות ההגנה האוויריות הגיבו ל'יעדים עוינים'", וכי התקיפה המדוברת בוצעה על ידי ישראל. עוד דווח בסאנ"א כי שני חיילים נהרגו בתקיפה וארבעה נוספים נפצעו. בהמשך דווח בכלי תקשורת מקומיים אחרים כי מניין ההרוגים עלה ל-7 אנשים לפחות. 

רשת "אל-ערביה" דיווחה כי התקיפה באזור א-סווידא בוצעה אחרי שמשלוח נשק איראני הגיע לשם הבוקר. על פי דיווחים אחרים, אחד מיעדי התקיפה היה מפעל הטילים באיזור תל א-סאהן. עוד נטען כי תקיפות נוספות בוצעו נגד יעדים ליד דיר א-זור במזרח המדינה. על פי הדיווחים בסוריה, בתקיפה הישראלית השתתפו ארבעה מטוסים, ולפני הביצוע שלה - נצפו שני מטוסי קרב בגובה נמוך בגליל התחתון בדרכם צפון מזרחה, כך על פי דיווחי ראייה.

מוקדם יותר החודש נהרגו 12 אנשי מיליציה פרו-איראנית בתקיפה של מטוסים ללא טייס בדיר א-זור שמזרח המדינה, כך דיווח הארגון הסורי לזכויות אדם. המטרות האיראניות נפגעו בשמונה גיחות ממש לפני חצות. על פי הדיווח, ההרוגים הם ממוצא עיראקי ואפגני. רשת אל-ערביה ציטטה גורם ממרכז המעקב הסורי לזכויות האדם שאמר בריאיון לתקשורת הצרפתית כי "קרוב לוודאי שמדובר בתקיפות ישראליות". לדבריו, כלי טיס תקפו שמונה פעמים בסיס שנמצא בקרבת אל-בוכמאל במזרח המדינה.

ביום חמישי נהרגו לפחות תשעה בני אדם בתקיפה המיוחסת לחיל האוויר הישראלי במערב בסוריה - כך דווח על ידי סוכנות הידיעות הסורית הרשמית "סאנ"א". עוד דווח כי מערכות הנ"מ הסוריות הופעלו בעקבות התקיפה, שהתרחשה באזור העיר מיסיאף בפרברי חמה, צפון מערב סוריה, ונגרם נזק כבד לרכוש ותחמושת.התקיפה, לפי הדיווחים, בוצעה מהמרחב האווירי הלבנוני ופיצוצים עזים נשמעו באזור. יש לציין שבעבר הותקף אזור מיסיאף על ידי ישראל לפי פרסומים זרים. במקום מצוי המרכז למחקרים מדעיים שמשמש לפיתוח אמצעי לחימה מתקדמים .במקביל דיווח ערוץ אל-מיאדין הלבנוני שמקורב לחיזבאללה, כי המטוסים הישראלים תקפו ארבעה יעדים ולאחר מכן שבו בחזרה לישראל.