ראש הממשלה היוצא נפתלי בנט אמר היום (שני) כי "איראן מבינה שהיא לא חסינה עוד על פעולותיה כנגד ישראל". בנט אמר את הדברים באירוע הפרידה של צה"ל ממנו, שהתקיים בקריה בתל אביב. 

בנאום שנשא אמר בנט: "אני בוטח בצה״ל ובמפקדיו. אני מעביר הלאה מדינת ישראל חזקה ומשגשגת, וגבולותיה שקטים. תושבי הדרום חוו את השנה השקטה והבטוחה ביותר מזה שנים. איראן מבינה שהיא לא חסינה עוד על פעולותיה כנגד ישראל, גם דרך שלוחותיה. אנחנו נכנסים לתקופה של מערכת בחירות. האויב אינו מתחשב בנו. אתם העוגן הביטחוני של מדינת ישראל במיוחד בעתיד הקרוב. עלינו לשמור על אחדות וממלכתיות בכל מחיר".

שר הביטחון בני גנץ: "ראש הממשלה היוצא, אני חושב שמה שהיה חשוב בתפקוד שלך הוא שהסתכלת בצורה ממלכתית ורחבה על צורכי האזרחים כולם. זה היה נכון גם לסוגיות הביטחון - הבנת לעומק את הצרכים של המערכת, והיית קשוב אליהם, ואני מבקש להודות לך בשמי ובשם כל מערכת הביטחון על הפעולה המשותפת למען ביטחון אזרחי ישראל בשנה האחרונה".

פורום מטכ''ל נפרד מרה''מ נפתלי בנט (צילום: דובר צה''ל)פורום מטכ''ל נפרד מרה''מ נפתלי בנט (צילום: דובר צה''ל)

הרמטכ"ל אביב כוכבי אמר לרה"מ היוצא: " אני רוצה להביע בפניך הערכה רבה על כל שעשית עבור בטחון ישראל.  אני מודה לך בשמי, בשם המטה הכללי ובשם צה"ל כולו על הגישה העניינית, חיזוק צה"ל ומשרתיו, הגיבוי והתמיכה.  צה"ל אמון על ביטחון ישראל - זהו ייעודנו. אני מעריך את עשייתך ומודה לך על תרומתך".