הקרע בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לממשל ביידן ממשיך להעמיק, ודוגמא נוספת נחשפת היום, משיחות פרטיות של נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן, שם כינה הנשיא את נתניהו - "Asshole". על כך, ברק רביד, הפרשן המדיני של וואלה! שוחח עם בן כספית ואריה אלדד ב-103FM וסיפר: "שלושה נשיאים לפני ביידן השתמשו במונחים דומים לגבי נתניהו".

עוד אמר רביד: "אני חושב שבהרבה מובנים, הרי אנחנו מכירים את זה מנתניהו בשורה של דברים אחרים שלא קשורים דווקא לארה"ב, יש בעיית אמינות קשה מאוד. מילה זו לא מילה, אומרים משהו בבוקר ומשנים את זה בצהריים, מתחמקים, מזגזגים, וכמו שזה מפריע לאנשים כמו חבר כנסת בקואליציה זה וודאי מפריע למנהיגי מדינות, לנשיא ארה"ב, ובוודאי כשזה באמצע מלחמה שבה נשיא ארה"ב נותן לישראל גיבוי חסר תקדים".

עוד הדגיש כי "בסוף בדברים הכי קטנים ופשוטים האמריקנים מסתכלים ומבינים שהם מצד אחד מוציאים הון פוליטי אדיר כדי לתמוך בישראל, ובצד השני אין ממש מאמץ. 25 סנטורים מאוד לא מרוצים מהמדיניות של ביידן ובתמיכה הבלתי מעורערת שלו בישראל, ובמיוחד בנוגע לאספקת הנשק שהוא מעביר לישראל. הם לוחצים עליו עד כדי ניסיון להעביר חקיקה בסנאט בנושא הזה. ביידן היה צריך להשקיע הרבה מאוד זמן בשבועיים האחרונים בלהוריד אותם מהדבר הזה, בתמורה נתן להם מזכר נשיאותי בנוגע לשמירה על זכויות אדם בעסקאות נשק".