חבר הכנסת עמיחי אליהו (עוצמה יהודית) תקף הערב (רביעי) בחריפות את "אנשי אוסלו", כהגדרתו. זאת, לאחר פרסום הסרטון המזעזע מרגעי החטיפה של התצפיתניות ביום הטבח הרצחני בחודש אוקטובר האחרון. 

אזוקות, חבולות ומפוחדות: פורסם סרטון חטיפת התצפיתניות מנחל עוז | תיעוד קשה לצפייה
במדינה מתוקנת הם היו נאזקים: נבחרי הציבור מנסים לברוח מהאמת | בן כספית

"אני צופה בסרטון ורואה להם בעינים את האשמה. את אשמתם של אנשי אוסלו שלא הקשיבו להגיון הצרוף", ציין והוסיף: שלא שמעו את הכוונה של הפלסטינים לרצוח אותנו. שסיפרו לכולנו שיש "קורבנות שלום".

סרטון חטיפת התצפיתניות (צילום :ללא קרדיט)

עוד כתב: את אשמתם של גבי גזית וחבריו שהסיתו נגד המתיישבים בגוש קטיף ולא הקשיבו לדמעות ולתחנונים בתפילת הנערות. של אותם משפטנים שאסרו עלינו לבצע ירי כלפי מחבלים. של אותם פרקליטים שאסרו לייצר הרתעה נגד תומכי טרור. של מי שדאג לפנק את המחבלים בבתי הכלא שלנו. שאישר לשלוח להם חיילות על מנת שיוכלו לספק את עצמם ולהיות בשקט - שקר". 

עמיחי אליהו (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)
עמיחי אליהו (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)

כמו כן, התייחס לסוגית ה"קונספציה": "את האשמה של מי שאסף את הנשקים מכיתות הכוננות. של מי שטען שהחמאס מורתע. של מי שדאג לטפל בסינוואר בבתי החולים. של מי שפעל להקים על הראש של כולנו מדינה נאצית. של מי שדרס ורמס את הזכויות של המפגינים מהימין, אותם שרק ביקשו לחיות ולשרת את העם הזה".

לסיום, כתב: "את האשמה של מי שהזמין על מדינת ישראל לחצים בין לאומיים על מנת לתת לטרוריסטים הללו הכרה בין לאומית. למי שהתפקח אפשר גם לסלוח. אני לא סולח לכל מי שעשה את זה בעבר וממשיך לעשות את זה היום. --- הסרטון אכן קשה אבל הטיפשות, הכאב והשכחה קשים ממנו".