"מחר זו יכולה להיות הבת שלך": כך נכתב בשלט של סיעת הבית היהודי ברמלה, המציג אישה צעירה ברעלה אסלאמית. הקמפיין, שמזהיר מהתבוללות, עורר סערה בעיר המעורבת. פעיל הבית היהודי הראל שוהם, שעמד מאחורי הרעיון של הקמפיין הסביר היום (רביעי) את מטרתו בתוכניתה של אילה חסון ב-103FM. "אני מתמודד למועצת העיר ובעתיד אולי גם לראשות העיר. בקמפיין שהעלינו הגדרנו בעיה חברתית של התבוללות", אמר. זו בעיה שהולכת וגוברת לא רק ברמלה אלא גם בערים גדולות נוספות בישראל. זו תופעה כואבת ואנחנו קוראים לצמצם אותה".
 
"לאחר מאות מקרי התבוללות ברמלה העלינו קמפיין בו כתוב 'מחר זו יכולה להיות הבת שלך' עם תמונה של נערה בחיג'אב", הסביר שוהם על המניע לקמפיין. "הבחורה היא פרזנטורית לצורך הפרסום בלבד. על פי ההערכה של העמותות המטפלות בנושא, יש בעיר בין 700 לאלף מקרי התבוללות. זה חוצה עדות, מגזרים ונוגע לכל סוגי חובשי הכיפות. הבעיה הזו היא לא רק של הציבור היהודי אלא גם של הציבור הערבי. גם הציבור הערבי לא מעוניין בנישואי התערובת הללו".
 

"זה לא רק סיפור דתי, זה סיפור לאומי", הוסיף פעיל הבית היהודי. "המפלגה שלנו לא מתנערת מהקמפיין אלא אומרת בצורה חדה שהיא מתנגדת לנישואי תערובת. אם בזכות פרסום הנושא בכותרות ההסברה תתחזק וכך גם הזהות היהודית - אני עשיתי את שלי". כשנשאל מדוע אינו נותן לאדם להחליט בעצמו על חייו, השיב: "איש איש באמונתו יחיה אך אני דן בבעיה הציבורית. התבוללות היא סכנה לקיומו של העם היהודי. אגב קיבלתי גם הרבה תגובות אוהדות מהציבור הערבי בעיר שאומר שמישהו סוף סוף קם ואומר את הדברים".