העצרת השנתית לציון 23 שנים לרצח ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל עוררה כצפוי ביקורת עזה מצדה הימני של הפוליטיקה הישראלית, זאת לאור שריקות הבוז להם זכו השר צחי הנגבי מהליכוד, שהואשם על ידי ההמון בהסתה בתקופה שקדמה לרצח, ויו"ר יש עתיד יאיר לפיד. אראל סג"ל פתח היום (ראשון) את תוכניתו ב-103FM בהתייחסות לעצרת ולאירועים השנויים במחלוקת, וטען כי "אין לי שום בעיה עם הצעקות והבוז שצחי הנגבי קיבל. זו מחאה דמוקרטית וזה מותר".

לדבריו, "אין מה להתבכיין בזה. הנגבי עצמו אף התייחס לזה ואמר שאם המצב היה הפוך הוא היה נוהג אותו הדבר. אני לא משחק את משחק ההיעלבויות למרות שאני לא מוכן לקבל על עצמי את האחריות לרצח".

"תקשיבו לקטע אודיו מ'ערב חדש' מ-1994 של אמנון לוי", אמר סג"ל. "נחמיה שטרסלר חשף שמי שהדפיס את מודעות רבין במדי S.S היו שני נערים, חב"דניקים. אמנון לוי אמר כבר את הדברים הללו בזמן אמת".


פרשת קרן וקסנר

"אנחנו מממשיכים בתחקיר הרדיו המתמשך שלנו על קרן וקסנר. רינה מצליח ראיינה אתמול את אהוד ברק והנהנה בזמן שהוא נבח ונבח. היא לא שאלה אותו את השאלה האחת המתבקשת - על מה קיבלת 2.3 מיליון דולר עבור מחקר?".

"אתמול גם מצאתי סיפור מגניב של רביב דרוקר מספרו על כהונתו הקצרה של אהוד ברק. חששו ששמעון בטאט, שהיה אחד מאנשי לשכתו של ברק, ידבר. לפי ספרו של דרוקר, כדי שאותו בטאט לא ידבר, הציעו לו להשתתף בתוכנית עמיתים, דבר שלא קרה כי הוא החליט בסוף להתראיין לבן כספית ולחשוף את שרצה לומר. עוד יהיו גילויים נוספים בימים הקרובים בנושא, כי זה סיפור שמעורר עוד המון סימני שאלה. 2.3 מיליון דולר ניתנו לברק בעבור מחקר עלום. על מה קרן וקסנר נתנה לו את הכסף? אני עקשן ואשגע את המאזינים וכל יום, אדבר על זה עד שאקבל תשובות".