השרים נפתלי בנט ואיילת שקד הודיעו הבוקר (רביעי) על הצטרפותה של כותבת הטור במעריב, ומי שמשמשת כעורכת בכירה בג'רוזלם פוסט, קרולין גליק, לרשימת מפלגת "הימין החדש". השר בנט בירך על הצטרפותה ואמר כי "קרולין היא אישה אמיצה ולוחמת ציונית. יחד איתה אנחנו מקימים היום את הסיירת של הימין הישראלי כדי להגדיל את גוש הימין – וכדי שישראל תחזור לנצח".

גליק, כלת פרס מוסקוביץ', ידועה כאשת הסברה ישראלית, סופרת ועיתונאית. כמו כן, היא אחת ממקימות אתר ביקורת התקשורת ״לאטמה״, ולצד פעילותה העיתונאית, משמשת גם כעמיתה במרכז למדיניות ביטחון בוושינגטון, ובעבר שימשה כחוקרת שותפה במסגרת המרכז לחקר תורת המערכה בצה״ל.

בשנת 2003 היא התלוותה לכוחות המזוינים של ארצות הברית במהלך הפלישה האמריקנית לעיראק, ודיווחה על המלחמה מהקו הקדמי עבור הג'רוזלם פוסט, מעריב, Chicago Sun-Times וערוץ 2. כתבותיה התפרסמו בבוסטון גלוב, ב-The Washington Times וב-Wall Street Journal.


בנוסף, גליק היא כלת פרס "עט הזהב" לעיתונות לשנת 2003 מטעם ארגון האמריקאים והקנדים בישראל, וכלת הפרס לעיתונות על שם בן הכט לשנת 2005, מטעם ארגון ציוני אמריקה. בשנת 2005 זכתה בפרס הישראלי לביקורת התקשורת ע״ש אברמוביץ׳ של "האגודה לזכות הציבור לדעת", "בזכות חתירתה להשגת תקשורת מקצועית והוגנת ובזכות ביקורתה הנוקבת את מערכות התקשורת הגדולות במדינה". כמו כן, קיבלה את פרס ״שומר ציון״ מטעם אוניברסיטת בר-אילן בשנת 2009.

יו״ר הימין החדש, נפתלי בנט, אמר: "היא מביאה עמה ניסיון והבנה של החברה הישראלית משנותיה הרבות כעיתונאית וכפובליציסטית. מי שנולדה בארה״ב ועלתה לישראל כדי לשרת בצה״ל, קרולין מסמלת את מהות הציונות והחיבור של עם ישראל לארץ ישראל. קרולין היא אדם רהוט ודעתן, בעלת תפיסות עולם ימניות מובהקות ואינה מתנצלת על כך. הצטרפותה תהווה חיזוק לרשימה המתגבשת בימים אלו, ויחד איתה נגדיל את גוש הימין. בהמשך צפויות הפתעות נוספות".

גליק הוסיפה: "אני מתרגשת להצטרף היום למפלגת הימין החדש ולחבור לאנשים שכל כולם ציונות ואהבת הארץ. יחד אנחנו נפעל להגן על ישראל, לחזק את בטחונה וליישם מדיניות ימין אמיתית. זהו יום מרגש בשבילי ואני קוראת לכל מי שרוח ציונית מפעמת בו, חילונים, דתיים - בואו אלינו, אנחנו הבית שלכם".