המשא ומתן הקואליציוני: ראש הממשלה בנימין נתניהו ויושב ראש ישראל ביתנו אביגדור ליברמן נפגשו ושוחחו היום (שישי) במטרה לקדם את המשא ומתן הקואליציוני, כך עולה מהדיווחים בערוצים השונים. עוד נטען לפי גורמים המקורבים לשיחות, כי "לא נרשמה התקדמות משמעותית". בלשכותיהם סירבו להכחיש או לאשר את הפרסום.
כזכור, אתמול במפלגתו של אביגדור ליברמן ציינו כי "איננו שמחים לתמוך בהצעת החוק שתאפשר את הגדלת כמות השרים בממשלה, אך אם זה מה שנדרש על מנת להקים קואליציה נעשה זאת. נתמוך גם בחוק הנורווגי כפי שמוצע על ידי נציגי הליכוד. עם זאת לא תהיה שום פשרה בחמשת המ״מים של ישראל ביתנו. אנו כעת מכינים מראש את כל מה שדרוש על מנת להתקדם מול הליכוד בנושא הפנסיות או העברת ועדת הפנים לידי ישראל ביתנו, בתקווה שנציגי הליכוד יקבלו את דרישותינו". 
עוד הוסיפו: "כעת אין התקדמות בנושא גיבוש מדיניות ביטחון משותפת ואין הסכמה בנושא חוק הגיוס. ממה שאנו מבינים מנציגי הליכוד - ש״ס, דגל התורה ואגודת ישראל, כל אחד מהם העבירה הערות בנפרד בנושא חוק הגיוס. ההערות השונות שהועברו מרוקנות למעשה את אותו חוק מתוכן. לכן, האופציה היחידה היא לקבל את חוק הגיוס בגרסתו המקורית. עד שבשני הסעיפים הללו לא נקבל תשובה חיובית, אנו לא רואים טעם במפגש צוותי המשא ומתן".

כמו כן, השר זאב אלקין אמר אתמול בתוכניתם של בן כספית ורוני בר און ב-103FM כי קיים משבר אמיתי בין ראש הממשלה נתניהו לאביגדור ליברמן. "המשבר הוא אמיתי. האם זה הגיוני שלא תקום כאן ממשלה של המחנה הלאומי, לא הגיוני. אבל בפוליטיקה לא תמיד קורה הדבר ההגיוני ביותר. יש משבר ואני מקווה שהוא ייפתר". הוא הסביר: "יש משבר בשיח. שני האנשים האלה מכירים אחד את השני שנים רבות. הם כמו זוג שחי יחד המון שנים. לפעמים מתחברים ולפעמים נפרדים".