מנכ״ל משרד ראש הממשלה, יואב הורוביץ, הודיע היום (שלישי) לראש הממשלה בנימין נתניהו על רצונו לסיים את תפקידו כמנכ״ל המשרד. הודעה זו באה בהמשך להודעה קודמת של הורוביץ לראש הממשלה לפני הבחירות הקודמות, בה ביקש לסיים את תפקידו עם הקמת הממשלה, או לכל המאוחר בחודש יוני. הורוביץ שימש בשלוש השנים האחרונות כראש הסגל של ראש הממשלה ובשנה האחרונה שימש במקביל כמנכ״ל משרד ראש הממשלה. 
ראש הממשלה הודה להורוביץ על שלוש שנות שירות "מסור ומקצועי בהם טיפל בנושאים הלאומיים והמרכזיים על סדר היום של מדינת ישראל, בהם נושאי התיישבות, ביטחון, כלכלה וחברה". 
״יואב היה בצמתי העשייה המרכזיים וסייע לי רבות בעשייה חשובה למען מדינת ישראל. אני בטוח שהוא ימשיך לעשות חיל בהמשך דרכו״, אמר נתניהו. הורוביץ אמר: ״אני רוצה להודות לראש הממשלה על ההזדמנות והאמון שקיבלתי ממנו ועל הזכות לעבוד לצידו ולשרת את אזרחי ישראל ואת מדינת ישראל״.

נתניהו החליט כי סגן מזכיר הממשלה רונן פרץ יכהן כממלא מקום מנכ"ל משרד ראש הממשלה ויעבוד בשותפות עם ראש המועצה הלאומית לכלכלה פרופ' אבי שמחון. "אני בטוח שרונן, שנמצא במשרד כבר שש שנים, ידע לנהל את המשרד באופן מקצועי וראוי", אמר נתניהו.