תושב אשקלון נעצר הבוקר (שלישי) בידי יחידת הסייבר של להב 433 בחשד שפירסם פוסט המסית לפגיעה בראש הממשלה, רעייתו ובנו, והובא לחקירה. אמש פנה ראש הממשלה נתניהו לממלא מקום מפכ"ל המשטרה, ניצב מוטי כהן, בעקבות פרסום הפוסט, התוקף את בנו יאיר, בטענה להסתה הקוראת לפגיעה בו ובבני משפחתו. המשטרה פתחה בחקירה והבוקר עצרה את החשוד במעשה, כבן 55.

הפוסט המדובר פורסם תחת השם 'צביקה סבג', ונכתב בו בין השאר: "החלאה עף על עצמו. הוא לא יודע מה מחכה לו. יאיר נתניהו. אם תרגיש לא טוב בהמשך אל תפנה לבית חולים. אלו סימנים פיזיים שמבשרים את מותך והסתלקותך מהעולם הזה. אף רופא לא יוכל לעצור את התהליך הזה". בסיום הפוסט נכתב: "מה תעשה עכשיו? תרוץ למשטרת ישראל לדווח להם על איום ממשי על חייך ותבקש מהם שיגנו עליך? כבר דיווחתי להם וחוץ מזה מיליון שומרי ראש לא יכולים למנוע את סופך המר. נגזר ונחתם".

בפרסום אחר של אותו חשבון פייסבוק, נכתב למשטרת ישראל: "תתכוננו לכוון את התנועה להלוויות של בנימין, שרה ויאיר נתניהו. תודה". תמונת הפרופיל של אותו משתמש מציגה את תמונתו של ראש הממשלה, כאשר חבל תלייה ניצב לפניו. בכיתוב שמתחת לשמו המשתמש נכתב: "שונא שנאת מוות את בנימין שרה ויאיר נתניהו ואת כל מי שמשתף איתם פעולה".

תמונת הפרופיל של "צביקה סבג" היא מיצג אומנותי שיצרה לפני מספר שנים סטודנטית ב"בצלאל", ובו נראה נתניהו לצד חבל תלייה, עם הכיתוב "ROPE", כפראפרזה על כרזת הבחירות המוכרת של ברק אובמה. הסטודנטית שיצרה את המיצג נחקרה בעקבותיה במשטרה בחשד להסתה.