איש התקשורת אברי גלעד יצא היום (שלישי) נגד מעורבותה, לטענתו, של רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו, בהשארת ימינה מחוץ לממשלה, מה שהביא להחלפת של יו"ר המפלגה, נפתלי בנט, בתפקיד שר הביטחון. "עד מתי תשלוט הגברת הבלתי נבחרת בחיי המדינה?", תהה גלעד.

"לדעתי, רק אדם אחד מסוגל לנהל את המשבר הזה ולהוציא את ישראל מהבוץ - נפתלי בנט", כתב גלעד בפתח דבריו. "לדעתי, רק אדם אחד מונע זאת. שרה נתניהו. עד מתי תשלוט הגברת הבלתי נבחרת בחיי המדינה?". את דבריו חתם באומרו: "נביחה מבלפור בעוד שלוש, שתיים, אחת...".

כזכור, זוהי לא הפעם הראשונה שבה איש התקשורת מבקר את משפחת נתניהו. ביוני אשתקד הציע גלעד "להיגמל מנתניהו". בפוסט שפרסם בפייסבוק כתב: "כמו בכל התמכרות, בהתחלה זה היה טוב, טוב מאד. תחושה שמצאנו מה טוב לנו והלוואי שזה יימשך לעולם. אחר כך זה התחיל לעלות ביוקר, אבל עדיין עשה טוב, אז שילמנו וסתמנו.

אחר כך זה התחיל לעשות פחות טוב, המחירים התחילו להתברר, אבל כבר היינו מכורים. "רבנו בגלל ההתמכרות עם אנשים, יצאו לנו מהפה מילים שלא הבנו מי שם אותן שם בכלל, אבל הפחד מלהפסיק היה חזק מהכל. אז המשכנו וקיווינו שנסתדר עם זה. אחר כך המחיר נהיה בלתי נסבל, השחתה מוחלטת של כל מה שגדלנו עליו, אבל אנחנו כבר עמוק בפנים, רק עוד מנה, רק עוד תקופה אחת ודי. ההתמכרות הזאת הורגת אותנו. צריך להיגמל. נודה על הטוב, נזכור את הרע, נתגעגע לעוד מנה אחת אולי אפילו כל החיים. התחליף יהיה דהוי, אבל לאט לאט נשתקם ונצמיח משהו חדש. יש חיים אחרי. צריך להיגמל מנתניהו".