ח"כ יפעת שאשא ביטון מהליכוד נמצאת לאחרונה בליבו של עימות פנימי בתוך הליכוד, לאחר שהובילה קו מנוגד להחלטות הממשלה כיו"ר ועדת הקורונה בכנסת. אתמול (שלישי) הודיע לה יו"ר הקואליציה, ח"כ מיקי זוהר, על הדחתה מתפקידה בוועדת הקורונה. לאחר מכן נשמעו קולות רבים שתומכים בביטול הדחתה. מה אתם חושבים? האם יש להחזיר אותה לתפקידה או שמא הדחתה מוצדקת? הצביעו. 


 


שאשא ביטון הגיבה אמש על החלטת יו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר להדיח אותה מראשות ועדת הקורונה, אחרי סערות רבות שהתרחשו בנושא. היא כתבה בחשבון הטוויטר שלה: "פעלתי על פי צו מצפוני! ‏ההחלטה של ראש הממשלה לפטר אותי, היא החלטה שמטרתה למנוע דיונים רציניים, למנוע שיח, למנוע הקשבה לציבור, למנוע השמעת קולות אחרים ‏אני שמחה שפתחתי את הוועדה גם בפני הציבור בשקיפות, ברצינות, בהקשבה מלאה ואני מתחייבת להמשיך לפעול כך גם בעתיד בכל מקום שאהיה".

ח"כ זוהר כתב בתגובה בחשבון הטוויטר שלו: "תפקידי וחובתי לדאוג לשלמות הקואליציה. לאחרונה יש התרופפות במשמעת הקואליציונית אשר מקשה עלינו לפעול למען עם ישראל. בעצה משותפת עם רה״מ הוחלט להטיל סנקציות על מי שהפרו את המשמעת כפי שנהגו בכל ממשלות ישראל לדורותיהן. צר לי שיש מי שלא יודע לקבל ביקורת ובוחר לירות בתוך הנגמ"ש".