חברת הכנסת לשעבר מטעם הבית היהודי, שולי מועלם, התפקדה היום (רביעי) לליכוד והודיעה על הצטרפות למפלגת השלטון. מועלם נפגשה עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו, וחתמה על טופס התפקדות עם מנכ״ל הליכוד, צורי סיסו.

״אני מודה לראש הממשלה נתניהו. הליכוד הוא הבית הטבעי של הציונות הדתית, של אנשי הימין האידיאולוגי. אני מרגישה שבימים האלה, שעם ישראל מודאג מבחינה בריאותית וכלכלית, יש עוד כל כך הרבה עבודה לתקן עולם ולהביא את מדינת ישראל למקום שלה - ואני מרגישה שהמקום לעשות את זה, זה בליכוד״, אמרה מועלם.

ראש הממשלה נתניהו אמר: ״אני שמח מאוד ששולי מועלם, חברת הכנסת לשעבר ואחת מהפעילות החשובות של הציונות הדתית, מצטרפת באופן טבעי לליכוד. הליכוד זה הבית של הציונות הדתית, זה הבית של נאמני ארץ ישראל וזה הבית שלך״.

יו"ר מפלגתה של מועלם לשעבר, נפתלי בנט, צייץ בטוויטר: "בהצלחה שולי יקרה!". שותפתו למפלגת ימינה, איילת שקד, צייצה: "נפעל ביחד למען ערכים משותפים".

יו"ר פורום ציון וירושלים, עו"ד אביחי בוארון, אמר: "אנו מתקבלים בברכה את חכ"ל שולי מועלם שמצטרפת היום לליכוד מתוך אחריות לעם ישראל ומדינת ישראל. מועלם עשתה שיקול דעת נכון. דווקא היום, לאחר שצרפנו עוד יותר מ500 חברים חדשים לליכוד ולפורום ציון וירושלים אני פונה לעוד חברים בציונות הדתית ובכלל - חשוב מאוד שעוד ועוד אנשים ערכיים יצטרפו אלינו לעשות את המעשה של שולי ויתפקדו. שולי ברוכה הבאה ובהצלחה".