על רקע פרסום ההקלטות: העיתונאי , גיא פלג, התייחס היום (רביעי) בתכניתו ב-103FM לשני איומים חריגים, לדבריו, מפיהם של בכירי ליכוד. הראשון - איומיה של השרה מירי רגב כי אייל ברקוביץ' לא יאמן את נבחרת ישראל, והשני - התבטאויותיו של יו"ר הקואליציה, מיקי זוהר, שהצהיר כי אם מנדלבליט לא יתפטר, יחשפו עוד הקלטות.

מירי רגב מתעמתת עם ברקוביץ' (צילום: צילום מסך קשת 12)

"תראו יש לי חבר קרוב, כדורגלן עבר מפורסם, לא יודע אם שמעתם איל ברקוביץ'", אמר פלג והמשיך, "ברקוביץ' הוא מגיש תוכנית אקטואליה די נצפית, בערוץ די משמעותי, והוא, הטיח בחבר הכנסת מיקי זוהר שהוא שייך או מתפקד או נטען שהוא חלק מארגון פשע. אז קמה צעקה, וצעקה ממש תרתי משמע כי בתוכנית אחר כך הגיעה שרה מאוד מרכזית במדינת ישראל ודרשה מאותו מגיש טלוויזיה שיחזור בו ואיימה עליו שאלמלא יעשה כן, לא ייאמן את נבחרת ישראל בכדורגל".

בהמשך דבריו ציין פלג כי "הנה חלפו כמה ימים, אצלנו כאן ממש בתחנה זו הבוקר בתוכנית 'שבע תשע' עם גולן יוכפז וענת דוידוב נשמע מיקי זוהר מאיים, אין מילה אחרת, על היועמ"ש 'אם לא תתפטר יחשפו עוד הקלטות'".

"ואני שואל אתכם האם לא כך בדיוק פועל ארגון פשע ברצותו לאיים על התביעה כללית? התובעים? על ראש התביעה הכללית שיתפטר ואם לא כן, יפגעו בו? אני כאן לשעתיים הקרובות, אתמול פרסמתי יחד עם עמיתי עמית סגל הקלטות, הקלטות מעניינות מאוד כל אחד לוקח את ההקלטות למקום אחר, אשמח לענות לשאלות שצצות כתוצאה מהפרסום הזה".