מתכונן לבחירות? גדעון סער רשם הבוקר (חמישי) את מפלגתו אצל רשם המפלגות. המפלגה ביקשה את השם "תקווה חדשה-אחדות לישראל". בין מטרות המפלגה, כפי שמופיעות במסמך: "פעילות למימוש זכויותיו הטבעיות וההיסטוריות של העם היהודי בארץ ישראל. ביסוס זהותה של ישראל כמדינתו של העם היהודי, שמשטרה דמוקרטי. הגנה על ערכיה כמדינת הלאום של העם היהודי, השומרת על זכויות אדם ונוהגת שוויון זכויות פרט".

גדעון סער ויפעת שאשא ביטון במסר משותף לאחר הודעת ההצטרפות

עוד נכתב: "קידום מערכת החינוך והפיכתה למערכת חינוך מהמובילות בעולם תוך מתן דגש על מצוינות, צמצום פערים ומתן הזדמנות שווה לכל ילד. העצמת מעמד המורה והמחנך בחברה הישראלית. פיתוח הארץ, עידוד מדיניות של פיזור אוכלוסין וחיזוק הפריפריה החברתית והגיאוגרפית. עידוד ההתיישבות והחקלאות בגליל ובנגב, בשומרון וביהודה, ובשדרה המזרחית - מרמת הגולן, לאורכו של הירדן והערבה בואכה אילת. כלכלה חופשית תוך הבטחת הזדמנות הוגנת לכל ומחויבות לערבות הדדית. קידום רפורמות בכל רשויות המדינה, לרבות במערכות אכיפת החוק והמשפט ושיטת הממשל". עוד נקבע כי "יו"ר המפלגה יקבע את רשימת מועמדי המפלגה לכנסת ואת סדר שיבוצם ברשימה, בהסכמה עם מ"מ היו"ר המייסדת".

סער צייץ בחשבון הטוויטר: ״רשמנו הבוקר את המפלגה החדשה ברשם המפלגות. זאת תהיה תנועה לאומית וחברתית רחבה שנבנה מהיסודות לטווח ארוך. יוצאים לדרך של אחדות ותקווה שישראל כל כך זקוקה לה. ביחד נביא עתיד טוב יותר לישראל״.

ח״כ ד״ר יפעת שאשא ביטון צייצה בחשבון בטוויטר שלה: ״הבוקר נרשמה ברשם המפלגות מפלגת ״תקווה חדשה - אחדות לישראל״ בראשות גדעון סער, שתתמודד לכנסת ה-24. יחד נביא תקווה לישראל. ‏שיהיה לנו בהצלחה״.

בכך ממשיך סער לבנות את מפלגתו החדשה, לאחר שבימים האחרונים הודיע על צירופה של חברת הכנסת יפעת שאשא ביטון. השניים פרסמו סרטון משותף וכן פורסם כי סער הבטיח לשאשא ביטון את תפקיד ממלאת מקום ראש הממשלה, אם הוא יעמוד בראשה. הצטרפותה של שאשא ביטון מגיעה לאחר ההודעה על הצטרפותם של חברי הכנסת מסיעת 'דרך ארץ' - צביקה האוזר ויועז הנדל. במערכת הפוליטית לא פוסלים כי גם הרמטכ"ל לשעבר, רא"ל (מיל') גדי אייזנקוט, יצטרף למפלגתו של סער.