מפלגת ימינה, בראשותו של ח"כ נפתלי בנט, הודיעה היום (שני) על הצטרפותה של סטלה ויינשטיין - יו"ר פורום ענף הספורט והכושר, חברת מועצת העיר אשדוד, יזמית ומנכ"לית רשת חדרי הכושר "לזוז". באופן מפתיע, רק לפני חצי שנה כתבה בפוסט בפייסבוק כי היא מאחלת לעצמה ולנו כעם שאביגדור ליברמן יכהן כראש הממשלה.

ויינשטיין (33), אם לשלושה ילדים, עלתה לישראל בגיל שש מרוסיה, גדלה בחולון, בעלת שני תארים בכלכלה, מנהל עסקים וחשבונאות, הקימה את רשת "לזוז" בשנת 2011 ומאז הובילה אותה כמנכ"לית ובעלים. כבר בגיל 15 החלה בהתנדבות בחולון במפלגת "ישראל ביתנו" ובגיל 22 כבר ניהלה את לשכתו של ליברמן, שכיהן אז כשר החוץ. כעת היא תצטרף לימינה ותעמוד בראש מטה דוברי הרוסית של המפלגה.

יו"ר ימינה והמועמד לראשות הממשלה, נפתלי בנט: "משימת חייה של סטלה ויינשטיין היא שאף ילד לא יגדל רעב כמו שהיא היתה. אשת עשייה שראתה בחייה מהו קושי והתגברה עליו בנחישות. היא תילחם בכנסת כדי שאף ילד בישראל לא יהיה רעב. במשבר הקורונה היא לא ישבה בחיבוק ידיים אלא קמה ועשתה, היא הקימה פורום משותף לחדרי הכושר בכדי למצוא פתרונות יצירתיים למשבר. אלו האנשים של ימינה - אנשי עשייה שלא מוותרים, מחפשים פתרונות לבעיות, מחוברים לשטח ולאנשים. ברוכה הבאה סטלה, יחד נחליף את הממשלה הכושלת במנהיגות אחרת שתחלץ את ישראל מהמשבר".

סטלה ויינשטיין: "פגשתי בנפתלי בנט אדם שיורד לפרטים, שמחפש פתרונות, איש שבאמת אכפת לו מאנשים. אני מתכוונת להילחם בכנסת כדי שלכל ילד בישראל, מכל רקע ומקום, תהיה הזדמנות הוגנת. אני יודע מה זה רעב, מחסור ומצוקה. אעשה הכל כדי שאף ילד וילדה לא יחוו את זה ובשביל זה, חייבים להחליף את ההנהגה. הממשלה הנוכחית כשלה, היא מתנהלת בכאוס מוחלט. בנט הוא מנהיג אמיתי וכציונית נלהבת ואשת ימין, אני רואה בימינה בית. ב-23 במרץ נחליף את ההנהגה ונביא ממשלה טובה ומתפקדת לאזרחי ישראל".