היחידה הארצית ליחידות הונאה (יאח"ה) בלהב 433 במשטרה מנהלת בימים אלה בדיקה בעקבות פנייה המעלה חשד לפיו בביתם הפרטי של בני הזוג, ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו ורעייתו שרה, הותקן במסגרת עבודות שיפוץ שנעשו בבית ג'קוזי בעלות של עשרות אלפי שקלים מכספים שהוצאו, לכאורה, מחשבון המדינה.

חשוב להדגיש כי אין מדובר בשלב הזה בחקירה, לכן איש כרגע חשד המופנה כלפי בני הזוג נתניהו. גורמים במשטרה מאשרים למעריב את דבר הבדיקה, שנחשפה לראשונה בחדשות 12. הבדיקה נפתחה בעקבות חומר שהעבירה היועצת המשפטית במשרד רה"מ, שלומית פרגו ברנע, אל היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט.

מטעם משפחת נתניהו נמסר בתגובה לפרסום: "מאז שהזוג נתניהו קנה את ביתם בקיסריה לפני כ-20 שנה לא הותקן בו שום ג׳קוזי, ומובן מאליו שהמדינה לא השקיעה אפילו אגורה במה שלא הותקן. זהו שקר מוחלט. הינכם נדרשים לפרסם תיקון מיידי, אחרת תוגש תביעת דיבה". 

בהמשך, נמסר מטעם נתניהו: "עוד הערב יגיש מטעמי עו״ד יוסי כהן מכתבי תביעה על הוצאת לשון הרע ודיבה נגד הערוצים 12, 13 ו-11, והכתבים גיא פלג ואביעד גליקמן, בסכום כולל של 500,000 שקלים. הם פרסמו פרסום שקרי וכלל לא פנו קודם לכן לקבלת את תגובתנו. לא נתפלא אם מקור הפרסום של שקר הוא הפרקליטות שמנסה לשווא להסיט את תשומת הלב מהקריסה הדרמטית של התיקים התפורים נגדי בבית המשפט".

מטעם הליכוד נמסר: "לא יאומן! ערוץ 12, ערוץ התעמולה של השלטון, לא מפסיק לרגע לרדוף את האופוזיציה. הערב הם פתחו את המהדורה בפייק ניוז מוחלט וטענו שמתנהלת כביכול חקירה על התקנת ג׳קוזי על חשבון המדינה בבית משפחת נתניהו בקיסריה. רק מה? מאז שהזוג נתניהו קנו את ביתם בקיסריה לפני כ-20 שנה לא הותקן בו שום ג׳קוזי ומובן מאליו שהמדינה לא השקיעה אפילו אגורה בדבר שלא קיים".

"האם פרסום השקר הזה נועד להסתיר את המיליונים הרבים שמושקעים בימים אלה מכספם של אזרחי ישראל בבתיהם הפרטיים של בנט, גנץ ולפיד, במכפלות עצומות, לעומת עלויות סידורי הביטחון בבית רה״מ לשעבר בקיסריה?".

עוד נמסר: "כרגיל, ערוץ התעמולה לא ביקש אפילו תגובה טרם הפרסום השקרי. נשמח להגיש תביעות ענק נגד ערוץ 12 וגיא פלג על פרסום השקר הבוטה הזה".