ח"כ גלית דיסטל אטבריאן (הליכוד) התארחה אתמול (שני) לשיחה בארגון 'חזון לאומי – המרכז למנהיגות ציונית' שעסקה בנושא 'מפובליציסטיקה לפרלמנט: על פעולה במרחבי ההשפעה שונים'. במהלך השיחה התייחסה ח"כ דיסטל אטבריאן לתקשורת ואמרה: "צריך לסגור את התאגיד וגל"צ. אני רואה שאין היתכנות לתקשורת ציבורית בישראל משום שאין לסמוך על השמאל. הוא ישים את הידיים שלו על הגופים האלה והוא יהיה מוטה. אני לא חושבת שיש סיבה במדינה דמוקרטית לתקשורת ציבורית".

"השמאל ייתן ג'ובים ולפעמים אפילו של נשות ראשי משפטים שמנהלות את תוכנית האקטואליה של הפריים טיים של התאגיד", הוסיפה חה"כ מהליכוד, "אשת שר משפטים שנמצאת בניגוד עניינים מטורף עם 120 חברי כנסת, היא מתווכת את החדשות לציבור בישראל והציבור בישראל מממן את זה, זה פסיכי, זה השתנה מהמקפצה".

ח''כ גלית דיסטל אטבריאן (צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת)ח''כ גלית דיסטל אטבריאן (צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת)

על החיקוי שלה בארץ נהדרת אמרה: "הייתה לי בעיה בהתחלה, במערכון הראשון תום יער הרימה כיסא כתר והתחילה לזרוק אותו כאחוזת שד. זה היה סימבוליזציה חד ערכית למזרחי האלים עם הכפכפים בבריכה שזורק כיסאות כתר פלסטיק. אין שום סיבה לקחת אותי ולתת לי להשליך כיסא כתר למעט סיבה אחת – גזענות בוטה. נכנסתי בהם על הדבר הזה ומאז הדמות שלי עברה שינוי, אני כבר לא גזענית בוטה, אני מעריצה של נתניהו. האמת? אני מוצאת את עצמי נקרעת מצחוק, זה מצחיק אותי, אני מחבבת את החיקוי. פוליטית הוא מצוין לי".

לבסוף נשאלה ח"כ דיסטל אטבריאן איזה תפקיד הייתה רוצה לקבל במידה והליכוד ירכיב את הממשלה: "הפנטזיה שלי זה תיק המשפטים , זה יהיה וואו. זה בוער בי כי אני מזהה את הבעיה המשפטית. התחום הזה זקוק לרפורמות ואני יודעת איך צריך לבנות אותן. איך להסיר מעל 120 ח"כים את אימת ההפללה. קודם כל חוק צרפתי, אחר כך פסקת התגברות, אחר כך ביעור חמץ בפרקליטות ושינוי בחירת שופטים. הפנטזיה השנייה זה תיק התקשורת".