הדרמה הפוליטית: לאחר יממה מתוחה בממשלה, יו"ר רע"מ, מנסור עבאס, הצהיר בכנסת כי מפלגתו החליטה "לתת הזדמנות נוספת לקואליציה". זאת, לאחר התכנסות מועצת השורא של המפלגה. על כך, חבר הכנסת מיקי זוהר (ליכוד) שוחח עם בן כספית ואריה אלדד ב-103FM ותקף את הממשלה הנוכחית בראשות נפתלי בנט.

בפתח דבריו, אמר ח"כ זוהר: "תמיד אמרתי שהמשחק הזה הוא עוד לא הסתיים והוא ארוך, אבל גם אין לי ספק שבסופו של דבר אנחנו ננצח בו. אני שומע את השר שטרן מתפתל ומנסה להצדיק את ההחלטה שלהם להמשיך לעבוד יחד עם רע"מ והחברים האחרים. אני תמיד הסברתי ואמרתי דבר אחד - הפער בין שיתופי פעולה פרלמנטרים לבין הקמת ממשלה והשענת כל עתיד ואחריות המדינה בידי מפלגה ערבית, זה דבר שהוא חציית קו אדום שמסכנת את ישראל ופוגעת בישראל".

לדבריו, "אני מאמין בכל ליבי שבכל פעם שהאויב הערבי מחוץ מזהה חולשה ומזהה מצב בממשלה רפויה - הוא מרים ראש. אני סבור שהפיגועים הרבים שאנחנו חווים בחודשים האחרונים, נובעים מחולשת הממשלה. מצב כפי שהוא נראה עכשיו משדר חולשה ובסופו של דבר זה פוגע בנו כעם. גם בערים המעורבות, ערביי ישראל נמצאים במקום שונה ממה שהיו קודם".

"הם הרבה יותר אלימים והם הרבה יותר תוקפנים. כרגע, הם עוד לא בוערים כי לא היה טריגר, אבל אני בטוח שהאויב הערבי מחוץ מרים ראש וערביי ישראל כבר לא מכבדים את העיקרון הבסיסי של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית. פעם, הם כן ידעו לכבד את העוצמה של הממשלה", הוסיף.

ח"כ זוהר המשיך לתקוף את הממשלה: "אני חושב שיש הרבה דברים שאפשר לבוא אלינו בטענתו מהשנים שבהן היינו בהנהגת הממשלה, אין דבר כזה שעושים הכל מושלם, אבל דבר אחד היה שונה - מבחינת הניהול, כשהימין היה בהנהגה, הייתה צורה אחרת לאיך שהדברים היו נראים כלפי אויבנו. היום הממשלה משדרת חולשה ועל כך אנחנו משלמים מחיר. לצערי הרב, אני חושש שהמצב לא הולך להשתנות. מתי יהיו בחירות? אני מקווה שבקרוב מאוד. על פי הערכה שלי, יהיו בחירות בין סוף שנת 2022 לתחילת שנת 2023. רק בהמשך נדע אם צדקתי או לא".