ראש הממשלה, נפתלי בנט, ערך הבוקר (רביעי) ביקור תנחומים ביישוב קידה אצל משפחתו של לוחם הימ"מ נעם רז, שנפל בסוף השבוע שעבר בפעילות כוחות הביטחון ליד ג'נין, והותקף על ידי בני משפחתו של רז ז"ל. יו"ר האופוזיציה, בנימין נתניהו, מבקר גם הוא הבוקר את המשפחה.

בנו של רז, בארי, תקף את בנט במהלך הביקור: "אל תבטיח לנו. כלום ע"פ ניסיון העבר ממילא לא מתקיים. די עם הבילבולי שכל. תתחיל במעשים. לא יודע איך אתה מסתכל על עצמך במראה. אני מאשים אותך כמו שאני מאשים את המחבל. הרסת את ההזדמנות שלך. רוצים לראות מישהו שאנחנו מאמינים בו. לא מגיע לך להיות בבית שאבא שלי חי בו. מקווה שאתה מקשיב ולא רק מהנהן".

הפגנה נגד בנט בזמן ביקורו בקידה (צילום: רוני כנפו, וואלה!)הפגנה נגד בנט בזמן ביקורו בקידה (צילום: רוני כנפו, וואלה!)

האלמנה, אפרת, הוסיפה: "יש לך עוד זמן לשנות. כל יום שאתה בכסא הזה אתה יכול לשנות. כשאתה לא נאמן למהות שלשמה נבחרת אתה לא תהיה כאן. תהיה נאמן לאמת, תסתכל לעצמך בעיניים".

בנט הגיב לדברים בציוץ בטוויטר: "משפחתו של לוחם הימ״מ רנ״ג נעם רז ז״ל היא משפחה חלוצית שחיה חיי מסירות וציונות בישוב קידה. הם איבדו את נעם שהיה דמות נדירה עם ענווה ועוז. באתי להיות איתם. זכותם המלאה של בני משפחתו של גיבור ישראל להשמיע בפניי כל דבר אשר על לבם, ותפקידי לשמוע ולהקשיב. יהי זכרו של נעם רז ז״ל ברוך ונצור בלבנו לעד".

הפגנה נגד בנט בזמן ביקורו בקידה (צילום: רוני כנפו, וואלה!)הפגנה נגד בנט בזמן ביקורו בקידה (צילום: רוני כנפו, וואלה!)

בעת ביקורו של בנט נערכה ביישוב הפגנת מחאה כנגדו. ראש מטה מחאת הקו האדום, יואל שילה, שהיה בין המפגינים, אמר: "ראש הממשלה נפתלי בנט, ממשיך הבוקר להתחנף לתושבי יהודה ושומרון כחלק מהתנעת מסע הבחירות הכושל שלו. גם בנט מבין שהוא בסוף דרכו הפוליטית וכדאי שיניח את המפתחות כבר עכשיו לפני שיגרמו נזקים נוספים למדינת ישראל, בנט מכר את מדינת ישראל למועצת השורא של מנסור עבאס".