לאחר פרישתה של ח"כ זועבי: סקר מיוחד של 103FM מגלה הבוקר (ראשון) שאם היינו הולכים כעת לבחירות - מרצ הייתה זו המשלמת את המחיר הפוליטי הכבד ביותר, והיא זו העלולה למצוא עצמה מתחת לאחוז החסימה. עם זאת, במבט על התמונה הכוללת, אין שינוי מכל מערכות הבחירות הקודמות, ואף אחד ממנהיגי המפלגות לא אוחז ברוב הדרוש להקמת קואליציה.

עורך הסקר, מנחם לזר, מנהל פאנלס פוליטיקס שוחח הבוקר עם גולן יוכפז וענת דוידוב ב-103FM והתייחס לתוצאותיו. "באופן טבעי, ציבור מצביעי מרצ נותן לה כרטיס צהוב", אמר. לדבריו, "תקווה חדשה ורע"ם מתנדנדות בכל הסקרים - הפעם שתיהן כן עוברות את אחוז החסימה, אבל המצב די נזיל".

עוד הסביר כי  "עוצמה יהודית מעולם לא עברה את אחוז החסימה כשרצה לבד - אבל אנחנו בסיטואציה חדשה, אחרי או במהלך גל טרור מתמשך שנותן למפלגה הזו רוח גבית". הוא ציין כי את עיקר המנדטים בן גביר מושך מהציונות הדתית. 

תוצאות סקר 103FM (צילום: אבשלום ששוני,יונתן זינדל פלאש 90,תומר נויברג פלאש 90)תוצאות סקר 103FM (צילום: אבשלום ששוני,יונתן זינדל פלאש 90,תומר נויברג פלאש 90)

מנחם לזר סיכם כי אמנם לגוש נתניהו יש גידול מסוים, של מנדט או שניים מסקרים קודמים, ואולם "אלה יכולות להיות גם תנודות סטטיסטיות בין סקר לסקר, או משהו נקודתי סביב האירועים האחרונים".