זה לא סוד שניתוחים פלסטיים כרוכים בסיכונים רבים, כשאחד הפחדים הכי גדולים של אנשים הוא להיראות גרוע יותר אחרי הניתוח. תרחיש אימים כזה אירע למריאלה בת ה-41 מפרו, אבל זה לא החלק הכי מזעזע במקרה שלה. לדבריה, היא החליטה לעבור ניתוח שאיבת שומן כשהייתה נערה, לאחר שנים בהם נאבקה לרדת במשקל.


"היה לי קשה בצעירותי, תמיד הייתי קצת צ'אבי, התאכזרו אלי בבית הספר בגלל זה", היא סיפרה בראיון לתכנית Botched, בערוץ "אי". היא חיכתה לגיל בו תוכל לעשות זאת, וכשמלאו לה 19 עברה ניתוח שאיבת שומן מבטנה, כשנסעה לבקר משפחה. "נפגשתי עם המנתח יום אחרי שהגעתי אליהם, זה היה מנתח מאוד מפורסם", סיפרה מריאלה.

"כשדיברתי איתו והסברתי לו מה אני רוצה, הוא אמר שזה מאוד פשוט והוא יכול לעשות את זה כבר למחרת". אבל מה שהמנתח לא סיפר לה, היה תכניתו לערוך לה ניתוח נוסף ללא הסכמתה. "כשהתעוררתי האף שלי היה חבוש. דיברתי עם המנתח והוא אמר שעשה לי את זה כטובה. רתחתי מזעם", סיפרה. "נכנסתי לשאיבת שומן והתעוררתי עם אף חדש". 
 
לדבריה, החבישה על האף מנעה ממנה לראות עד כמה ניתוח אף היה כושל: "כשהורידו לי את התחבושות הייתי בהלם. לא היו לי בעיות עם המראה של האף שלי לפני הניתוח. זה היה האף שנולדתי איתו ואהבתי אותו". כעת, במסגרת התכנית, מריאלה מקווה לקבל אף חדש נורמלי.
 

מריאלה לפני הניתוח באפה. צילום מסך, ערוץ אימריאלה לפני הניתוח באפה. צילום מסך, ערוץ אי

מריאלה אחרי הניתוח באפה. צילום מסך, ערוץ אימריאלה אחרי הניתוח באפה. צילום מסך, ערוץ אי

מריאלה אחרי הניתוח באפה. צילום מסך, ערוץ אימריאלה אחרי הניתוח באפה. צילום מסך, ערוץ אי

נכנסה לניתוח שאיבת שומן, יצאה עם ניתוח אף מחריד: צפו בראיון המלא