הפסח הזה הניב לא מעט הפתעות בביתם של בני זוג המתגוררים באחד היישובים היותר נחשבים בארץ ולהם נכסים בעשרות מיליוני שקלים. הדרמה התרחשה בערב ליל הסדר, בביתם של הזוג, שהנם בסוף שנות החמישים לחייהם. הם אירחו לארוחת החג המסורתית את ארבעת ילדיהם וחמשת נכדיהם. לקראת סיומה של הארוחה, אחד הנכדים הגיח עם מה שהוא חשב כאפיקומן. 
בבקשה שתונח על שולחנו של בית המשפט נטען כי "באפיקומן", מעטפה חומה שמנה, היו כמה אלפי דולרים וזוג כרטיסי טיסה. עוד טוענת האישה כי מיד אחרי שקיבלה מנכדה את "האפיקומן" גילתה כי יעדם של כרטיסי הטיסה היה לזנזיבר, אחד על שם בעלה והשני על שם אישה אחרת, כנראה מזכירתו של הבעל במפעל התכשיטים שבבעלות המשפחה.
האישה, באמצעות עורכת הדין שרין סולן, טוענת בין היתר כי היא זו שכנראה מצאה בחג הזה את האפיקומן האמיתי. "מאסתי בתרגילים המכוערים של בעלי כל פעם עם מישהי אחרת. יותר איני מוכנה להעלים עין", טענה בבקשה לצו הרחקה מידי.
 

עו"ד שרין סולן. צילום: יח"צ
עו"ד שרין סולן. צילום: יח"צ

להגנתו, טען הבעל המופתע כי תכנן נסיעת "עבודה" עם מזכירתו. "מדובר בעסקים נטו, לא היו כאן שום סודות. אם היו כאלה לא הייתי מביא את הכרטיסים והכסף הביתה".

האישה כמובן לא קיבלה את ההסבר וביקשה ממנו לעזוב את הבית. משסירב לעשות זאת, התפתח עימות כשהאישה כבר צילמה את כרטיסי הטיסה ופנתה לעורכת דינה. "הבגידות שלו כל כמה שנים חוזרות על עצמן ואני לא רוצה עוד את החיים המשותפים האלה", הסבירה. השבוע הדרמה תעבור לאולם הדיונים בבית המשפט למשפחה במרכז הארץ.