שמענו על אנשים שלא יודעים להשתמש נכון בסכו"ם, אבל זה כבר מוגזם. אם אתם מרגישים שהסובבים אתכם לא מסוגלים לאכול בנימוס או לא יודעים להחזיק כמו שצריך את המזלג, חכו שתשמעו על תושב הודו, שבלע את הסכו"ם שלו יחד עם חפצים מוזרים אחרים - זה בטוח יגרום לכם להסתכל על דברים בפרופורציה.
 
הגבר בן ה-35 מהעיירה מאנדי, הובהל בשבוע שעבר לבית החולים בידי משפחתו לאחר שהתלונן על כאבי בטן קשים. הוא אומנם ידע בדיוק מה גרם לכך, אך לא אמר דבר, והחליט לרופאים לגלות זאת בעצמם. בצילומי רנטגן שנערכו לו רופאיו אומנם ראו מספר עצמים כמו כפיות וכפות, אבל רק כשפתחו את בטנו הבינו את גודל הזוועה. 

ד"ר סוראג בהארדואג', שהוביל את צוות הרופאים שטיפלו בו סיפר על המקרה הביזארי ל"טיימס אוף אינדיה": "יכולנו לראות בבירור את קצה הסכין מציצה מבטנו. כשניתחנו אותו, מצאנו כמות אדירה של עצמים כמוה לא ראינו מעולם. יצא לנו רק לקרוא על מקרים כאלו בספרי הרפואה". סך הכל, הם הוציאו מבטנו שמונה כפות, סכין, מספר כפיות, שתי מברשות שיניים, שני מברגים ומוט ברזל קטן. הניתוח עצמו ערך ארבע שעות ועבר בהצלחה, וכעת מצבו של המטופל יציב.
 
אז מה בעצם גרם לו לאכול את כל הדברים המוזרים האלו? ובכן, ד"ר בהארדואג' סיפר שהמטופל סובל מ"תסמונת פיקה" - הפרעה נפשית במהלכה אנשים אוכלים דברים שאינם ראויים למאכל. מדובר בתסמונת נדירה ומסוכנת, אך ניתן לטפל בה באמצעות טיפול פסיכיאטרי ופסיכולוגי.
 

times of india :הרופאים היו בהלם ממה שמצאו בבטנו של המטופל. צילוםtimes of india :הרופאים היו בהלם ממה שמצאו בבטנו של המטופל. צילום