ברנדה בריטני בת ה-27 נעצרה בארגנטינה והואשמה כי כרתה תשעים אחוזים מאיבר מינו של מאהבה והותירה אותו עם פציעות מסכנות חיים. על פי המאהב המותקף, סרחיו פרננדס, בריטני אמרה לו: "יש לי הפתעה בשבילך", כיסתה את עיניו, שלפה זוג מספריים לגינה וכרתה את איבר מינו. על פי הדיווחים, הרקע למעשה הוא רצון בנקמה בעקבות כך שפרננדס הראה לחבריו את קלטת הסקס האישית של השניים.

פרננדס העיד בבית המשפט כי "התחלנו לקיים יחסי מין והיא אמרה לי שהיא עומדת לתת לי הפתעה קטנה. היא כיסתה לי את העיניים. לאחר מכן היא אמרה לי לנחש במה היא נוגעת בי. היא גם רצתה לקשור אותי, אבל לא רציתי שהיא תעשה זאת. פתאום הרגשתי משהו, היא רצתה להרוג אותי בשנייה ההיא". הוא הוסיף: "הרגשתי שאני הולך למות, לא ידעתי שהיא חתכה אותי. לא יכולתי לראות שום דבר. ניסיתי לקום, הרמתי את מכנסי וניסיתי להתקשר לאמבולנס והיא לא נתנה לי ללכת".

ברנדה בריטני, מואשמת בניסיון לרצח. צילום: אינסטגרםברנדה בריטני, מואשמת בניסיון לרצח. צילום: אינסטגרם

התביעה טוענת כי בריטני חיפשה באינטרנט אחר שיטות לניתוק איברי מין ואף כתבה ביומן את תוכניתה המפורטת. בעת האירוע, בריטני התקשרה לחברה לשעבר, שככל הנראה עדיין היה איתה באותה התקופה, וטענה כי נאנסה. החבר הגיע לביתה והעיד בפני בית המשפט כי "היא הייתה ערומה למחצה, שאלתי אותה מה קרה והיא אמרה שהוא אנס אותה, היא חיכתה לי עם חפץ חד ואמרה לי 'תהרוג אותו'". התביעה הצליחה לשכנע את בית המשפט כי זהו ניסיון לרצח. המשפט נמשך.