זה קרה במוצאי שבת האחרונה בקרנבל בלופבורי, מרכז תאילנד. 14 אנשים, רובם צעירים, עלו על המתקן המסתובב של "שודדי הקאריביים" (שנראה ממש כמו המתקן שיש בלונה פארק בתל אביב). ניתן להניח שחלקם ציפו שהחוויה תהיה מעט מפחידה, אבל בטח שהם לא תיארו לעצמם עד כמה. שניות לאחר שהמתקן החל לעלות ולרדת בתנועה סיבובית מהירה, מוט הבטיחות נפתח בפתאומיות וחמישה מהנוסעים נפלו לרציף הפלדה שמתחתם. ילד אחד הושלך באוויר מעל מחסום המתקן ונחת על האספלט, אך למרבה המזל לא נפצע וקם מיד.

הצופים במתרחש מחוץ למתקן החלו לצעוק, חלקם רצו להעניק עזרה לאנשים שנפלו מהמתקן, אותו המפעיל כיבה במהירות מיד לאחר התאונה.

עד ראייה אמר: "זה היה כל כך מפחיד. שמעתי את האנשים במתקן צועקים כשהם היו למעלה ואז הם נפלו כשהמתקן ירד. חלקם נפלו נפילה חדה לרצפה וחלקם פשוט החליקו למטה. אחת הילדות בכתה מההלם, ילד אחד הושלך החוצה. גם אני מאוד מזועזע מזה. מעולם לא ראיתי את זה קורה לפני".

כאן ניתן לראות את התאונה מזווית אחרת, בה אפשר לראות את הילד שהושלך באוויר מחוץ לגדר:מיד לאחר התאונה הגיעו פרמדיקים, שפינו את הפצועים לבית חולים קרוב. באורח פלא, איש לא נהרג או נפצע קשה. ארבעה מתוך ששת הנוסעים שנפגעו, הם בגילי 15-12.