אתמול התרחשה תאונת שרשרת בין 69 כלי רכב בכביש המהיר בווירג'יניה, כך לפי משטרת מדינת וירג'יניה. למרות שהרשויות עדיין בודקות את סיבת ההתנגשות, משטרת המדינה אמרה כי בזמן שהתאונה התרחשה, בסביבות השעה 07:51 בבוקר (זמן מקומי), שררו תנאי ערפל וקרח בגשר "קווינס קריק".


  


תחילה המשטרה דיווחה כי בתאונה נפצעו 35 בני אדם והועברו לבתי חולים, אולם לאחר מכן עדכנה את המספר ל-51 איש. לדברי המשטרה, הפציעות נעות בין קלות למסכנות חיים. נכון לעכשיו לא דווח על הרוגים.תאונת השרשרת בווירג'יניה (צילום: רויטרס, VA State Police)
תאונת השרשרת בווירג'יניה (צילום: רויטרס, VA State Police)לדברי ברי הוליוול, בן 18, הוא היה בדרכו לאסוף את אחותו מריצ'מונד, כאשר ראה מכוניות מסתובבות על הקרח שכיסה את הכביש. הוליוול אמר לחדשות NBC כי הוא לא הצליח לבלום בזמן כדי להימנע מפגיעה במכונית שלפניו, ואז נפגע על ידי מכונית אחרת מאחור. "אני חושב שערימה כזו של מכוניות לא הייתה נוצרת אם לא היה ערפל", טען הצעיר.הוליוול הוסיף כי אנשים החלו לצאת ממכוניותיהם במאמץ לעצור מכוניות מלרדת בכביש. "הייתה גברת אחת שניסתה לצאת מהמכונית שלה מוקדם מדי", אמר. "היא השאירה את הדלת פתוחה והיא נפגעה על ידי מכונית אחרת". למרבה המזל, הוליוול נחלץ מהתאונה ללא פגע.שני הנתיבים הושבתו לזמן רב לפני שהרשויות הצליחו לפתוח מחדש את הנתיבים לכיוון מזרח בשעות הבוקר המאוחרות. המסלול לכיוון מערב בו התרחשה התאונה לא פונה עד השעה 15:30, כמעט שמונה שעות מתחילת התאונה.תאונת השרשרת בווירג'יניה (צילום: רויטרס, VA State Police)
תאונת השרשרת בווירג'יניה (צילום: רויטרס, VA State Police)