דייני בית הדין הרבני יצטרכו להחליט האם נשיקה בפה בין גבר לאישה, היא מעשה בגידה. הסוגיה המדוברת עוסקת בבגידה של אישה שחיה בנפרד מבעלה, אך טרם התגרשה, וניהלה רומן עם גבר אחר . לטענתה, נשיקה קצרה בפה אינה עונה להגדרה של בגידה.

בני זוג, האישה פסיכולוגית והבעל איש עסקים אמיד במיוחד העוסק ביבוא רפואי, חיו בנפרד בשלוש השנים האחרונות, אך טרם התגרשו. הם מנהלים מאבק קשה בבית המשפט למשפחה במרכז הארץ על הרכוש המשותף שצברו. עד אז אין להם כוונה להתגרש והם מגדלים יחד ובנפרד את שלושת ילדיהם.

הבעל, באמצעות עורכת הדין שרין סולן, טוען כי אשתו בוגדת בו, ומאחר וטרם התגרש אשתו עדיין נשואה לו ובגידה מנשלת אותה מהזכות לקבל כתובה. האישה לעומת זה טוענת כי ההוכחות שבידי בעלה אינן מעידות כי בגדה.

עו"ד סולן הציגה בדיוק המקדמי שנערך לפני כשבוע דו"ח בלש שמראה כי האישה נפגשה עם גבר צעיר בחיק הטבע, לעיתים תחת גשם ובמזג אוויר סוער ויחד הם התנו אהבים. סרטון מראה כי האישה מתנשקת עם גבר צעיר בפה. למרות הצילום, טוענת האישה כי מדובר בנשיקה ידידותית בחיק הטבע ולא באהבה או ברומן. הבעל טוען כי "נשיקה שנמשכת מעל חמש שניות היא תוצאה של אהבה לגבר אחר".