רק לפני רגע כולנו התווכחנו על מכנסונים, ותלמידות ברחבי הארץ הרגישו חשובות. אבל שבוע חדש והתלמידים לא רק שכחו ללבוש מכנסיים, אלא גם מסיכות, והנה אנחנו כאן:

עדין יותר טוב מגל גדות שרה אימג'ן. באדיבות /Reddit.com/r/ani_bm/ - u/Hadar190012עדין יותר טוב מגל גדות שרה אימג'ן. באדיבות /Reddit.com/r/ani_bm/ - u/Hadar190012

הרבה דברים חשובים קרו השבוע, אבל החשוב והמשמעותי ביותר הוא פרק הסיום של חתונה ממבט ראשון. בשעה טובה ומוצלחת, נפטרנו מעול זה, ועכשיו אפשר לחזור ללוח שידורים שפוי, בלי זוגות שבורים, חוץ מפאולה וליאון - אתם בראנג'לינה הישראלים, רק שלא תיפרדו לי, ואם תיפרדו, תבטיחו שתמשיכו לשדר ביחד, יהיה נחמד לראות את ליאון גם עונה.

''שבוע מהמם!'' (צילום: בן נתן)''שבוע מהמם!'' (צילום: בן נתן)

כשגדלתי שמעתי כל מיני ביטויים שנעלמו מהעולם, היו אומרים לי: "כשתגדל לא תצטרך ללכת לצבא", אבל גדלתי, שירתתי, צולקתי והתאזרחתי. ועוד יש מילואים.

היו אומרים לי "עד החתונה זה יעבור",  אני מציע לעדכן ל"עד שתיגמר עונה של חתונה ממבט ראשון זה יעבור", זו תוכנית ריאליטי ארוכה יותר מהמציאות, אמ;לר - ארוך מדי, לא ראיתי:

חתונה ממבט ראשון, נתראה ברבנותחתונה ממבט ראשון, נתראה ברבנות

קרדיט: פייסבוק, ממים של נשים, Tamara Shimlaקרדיט: פייסבוק, ממים של נשים, Tamara Shimla

אמיר לא סביראמיר לא סביר

ה"מתחזים" בהנחייתו של חיים "אתגר לא להריץ לסוף הפרק", הפתיעה בתחקיר ארוך במיוחד על קאטפיש ישראלי במימדים אמריקאים. לורין מיכאלי היא שי מאילת, מתחזה ברמה של חיקוי בארץ נהדרת. אפשר רק לקוות שזה לא הסוף של הסיפור שלה\שלו\שלהם (מה פוליטיקלי קורקט להגיד על טראנסאישיות?).

''המתחזים'' (צילום: פייסבוק, ממים של נשים, Bar Avni)''המתחזים'' (צילום: פייסבוק, ממים של נשים, Bar Avni)

ועדות, שרים ומשחקי הכנסת לא מפסיקים לעשות כותרות. השבוע מינו את ח"כ עודד פורר לעמוד בראש הוועדה לקידום מעמד האישה, "החלטה הזויה", צעקו הפמיניסטיות, הן גם הוסיפו שכל שכל חברות הוועדה הן נשים והגבר היחיד שיהיה חבר בוועדה, ימונה גם ליו״ר. יש דרג ובשבילו צריך זרג.

מעמד האישה. צילום: פייסבוק, ממים של נשים, Chen Karpelesמעמד האישה. צילום: פייסבוק, ממים של נשים, Chen Karpeles

קרדיט: Twitter: Adi Messika, @adimessikaקרדיט: Twitter: Adi Messika, @adimessika

הסיפור שהכי הייתי רוצה שיהפוך לתוכנית ריאליטי: ציפי רפאלי תרצה מאסר של 16 חודשים, סוף סוף קצת צדק ושמחה לאיד. העשירים אכלו אותה!

ממליץ בחום לקרוא טוקבקים בשלל הכתבות בנושא, ולדלות פנינים כגון: יש אלוהים, מגיעה להן, זייפה חתונה, לא עשתה צבא, נתנה לליאו לטבוע בטיטניק. ת'אמת, גם אני הייתי נותן לציפי רפאלי להיכנס לכלא במקומי.

יש לך שיחת גוביינא מהוטליין בלינג (צילום: צילום מסך)יש לך שיחת גוביינא מהוטליין בלינג (צילום: צילום מסך)

אתם יודעים מי הבת שלי?! (צילום: צילום מסך)אתם יודעים מי הבת שלי?! (צילום: צילום מסך)

השבוע ראינו גם הפגנות ביפו בתגובה להרג של איאד אלחלאק בידי שוטרי מג"ב, בדומה לאמריקה גם לערביי ישראל נמאס מהאלימות והגזענות המשטרתית, כמובן שהמשטרה הגיבה באלימות וגזענות להפגנות.

על הספקטרום (צילום: צילום מסך)על הספקטרום (צילום: צילום מסך)

הממשלה אומרת "רק לא רכבת", ועל הדרך סוגרת נתיב באיילון לטובת בניית נתיב חדש. בינתיים אין רכבת, יש יותר פקקים באיילון ואוטובוסים צפופים מדלגים על תחנות כמו שהקורונה מדלגת בין תלמידים. אך אל חשש, זו בסך הכל ירידה למען עליה, ירידה מהפסים למען עליה לפקקים.

הנוסעים מתבקשים להתרחק מאוד מהרציף (צילום: צילום מסך)הנוסעים מתבקשים להתרחק מאוד מהרציף (צילום: צילום מסך)

מה דעתכם? איזה מם עשה לכם את השבוע? איזה מם אתם רוצים לרקום, למסגר ולתלות מעל האח? שיהיה שבוע מהמם"!