שבוע מלא קרבות עבר עלינו, בכל ערב הישרדות נגד המטבח המנצח, בכל יום הפוליטיקאים התגוששו ולבסוף, כמו תמיד, ביבי ניצח, אישרו לו החזרי מס רטרואקטיביים בשווי הקרוב למיליון שקל. 

פעם שאלו "איפה הכסף?", נראה לי שאצל ביבי. טוב לדעת שכעת יש לנו ראש ממשלה רגוע שיכול לנהל את המדינה מבלי לפחד שלא יצליח לסיים את החודש: 

זה החזר ממבט ראשון או שצריך עוד ועדה? (צילום: פייסבוק)זה החזר ממבט ראשון או שצריך עוד ועדה? (צילום: פייסבוק)

אז הפוליטיקאים מושחתים, כמו שאומרים, אין חדש תחת השמש. חוץ מהשבוע שהיה ליקוי חמה ושליש מהשמש נעלם לרגע, רק שליש, קיבלנו פחות מחצי ליקוי. מה כבר רצינו, קצת חושך על הבוקר, כמו כל התוכניות שהיו ל-2020, התאכזבנו, אפילו הליקוי שלנו לקוי. 

מתוך: פייסבוק, ממים של נשים, Naama Tov Elmaleh (צילום: ללא)מתוך: פייסבוק, ממים של נשים, Naama Tov Elmaleh (צילום: ללא)

נגיף הקורונה עוד קורה, טפטוף פה, הדבקה טיפתית שם, הוטל סגר על אלעד ושכונות בטבריה. 459 בני אדם (חלקם טבריינים, שזה קרוב מאוד לבני אדם) אובחנו בקורונה ביממה, אבל סה"כ אנשים באס"ק (אווירת סיום קורונה), סוגרים את החולים ופותחים את המופעים. 

מתוך: פייסבוק, ממים ממש ממש מטומטמים (מממ''מ), Itzik Solomon (צילום: ללא)מתוך: פייסבוק, ממים ממש ממש מטומטמים (מממ''מ), Itzik Solomon (צילום: ללא)
ממים מצחיקים (צילום: פייסבוק, ממים של נשים, Diana Abramov)ממים מצחיקים (צילום: פייסבוק, ממים של נשים, Diana Abramov)

המטבח המנצח מפסיד להישרדות ברייטינג, נמאס לנו מתוכניות בישול מוגזמות, תנו לראות אנשים גוועים ברעב ומבשלים אורז לבן עם חול ים.

בהישרדות ליטל ממשיכה להסתבך עם עצמה ולהאשים את כולם, בני הלוזר ניצח מבחינתו כשהצליח לרזות ובוזגלו ממשיך להיות קפטן נבחרת השוביניסטים. 

ליטל סמדג׳ה (צילום: פייסבוק, ממים של נשים, Madlen Ben-Shmuel)ליטל סמדג׳ה (צילום: פייסבוק, ממים של נשים, Madlen Ben-Shmuel)

מאידך, במטבח המנצח סערה בכוס מים ורותי ברודו לוגמת להנאתה. הזוגות עוד לא הגיעו למעמד מם אבל רותי בורדו התברגה בזכות אישיותה הקורנת: 

רותי ברודו (צילום: פייסבוק, ממים של נשים, Lital Duarte)רותי ברודו (צילום: פייסבוק, ממים של נשים, Lital Duarte)

יש לכם 45 דקות להוציא את כל הרהיטים מהבית. (צילום: פייסבוק)יש לכם 45 דקות להוציא את כל הרהיטים מהבית. (צילום: פייסבוק)

איזה מם הכניס לכם אור לחיים ואיזה עשה ליקוי חמה? ספרו איזה מם עשה לכם חשק לבשל ממים בעצמכם ואיזה גרם לכם להזמין טייק אווי? בברכת שבוע מהמם!

''שבוע מהמם!'' (צילום: בן נתן)''שבוע מהמם!'' (צילום: בן נתן)