צעירה בת 18 חשפה בעמוד הטיקטוק שלה כיצד היא גילתה שבן זוגה בגד בה במהלך יותר מחצי ממשך הזוגיות שלהם. מדיסון, שחיה בסידני, אוסטרליה, שיתפה צילומי מסך של ההודעות שנשלחו בין בן הזוג שלה לבחורה אחרת, שהוכיחו כיצד הוא ניהל רומן מאחורי גבה. כחלק מההודעות, בן הזוג שלה אף תיאר אותה "כמפחידה" וביקש מהמאהבת שלו לדבר איתו דרך אפליקציה אחרת על מנת שהיא לא תגלה. 

לפני שנחשפה הבגידה (צילום: צילום מסך טיקטוק)לפני שנחשפה הבגידה (צילום: צילום מסך טיקטוק)

בתמונה הראשונה ששיתפה מדיסון היא כתבה: "שבועות לפני שזה נגמר, לא היה לי מושג מה עומד לקרות". מיד לאחר מכן, היא שיתפה צילום מסך של שיחה באפליקציית הסנאפצ'אט, בה בן זוגה ביקש מהמאהבת שלו לשלוח לו הודעות רק דרך הסנאפצ'אט, שכן השיחות שם נמחקות ברגע שיוצאים מהן, כך הוא יוכל להסתיר מזוגתו את הקשר הסודי שהוא מנהל. 

השיחה בין בן הזוג הבוגד למאהבת (צילום: צילום מסך טיקטוק)השיחה בין בן הזוג הבוגד למאהבת (צילום: צילום מסך טיקטוק)

שיחה בין בן הזוג הבוגד למאהבת (צילום: צילום מסך טיקטוק)שיחה בין בן הזוג הבוגד למאהבת (צילום: צילום מסך טיקטוק)

לדבריה של מדיסון, היא מצאה את ההודעה לאחר "שמישהו סיפר לה מה קורה מאחורי גבה", לכן היא החליטה להתעמת עם בן זוגה בנוגע לנושא ואף בחרה גם לפנות אל המאהבת. מדיסון אמרה למאהבת כי "בתור בחורה היא צריכה לרכוש יותר כבוד כלפי בנות אחרות", ואף ביקשה לדעת מה נאמר בשיחות ביניהם. בתגובה, המאהבת סיפרה כי הגבר הבוגד דאג לשלוח לה הודעות, פלירטט איתה ואף אמר לה שהוא רוצה שהם יזדקנו יחד. 

מדיסון ''שבורה לגמרי'' (צילום: צילום מסך טיקטוק)מדיסון ''שבורה לגמרי'' (צילום: צילום מסך טיקטוק)

אחרי שכל ההודעות נחשפו, מדיסון תיארה את ההרגשה "כאילו עולמה מתפרק", וזכתה לתמיכה רבה מצד הגולשים. אחת כתבה: "הלב שלי נשבר כשקראתי את ההודעות האלה. תאמיני לי ילדה, יש גברים יותר טובים שם בחוץ", בעוד אחרת הוסיפה: "אני יודעת איך את מרגישה, זהו הכאב החמור ביותר, אבל הזמן מרפא את כל הפצעים". אפילו גברים החליטו לחזק את מדיסון, כפי שכתב אחד הגולשים: "אני מצטער ילדה, אבל בבקשה תדעי שלא כולנו ככה" .