בקי קארי-ג'פריס, בת ה-28 מלונדון, הגתה רעיון לא פחות מגאוני והחליטה להפוך את הודעות הטינדר והאינסטגרם שקיבלה מגברים שונים לכדי שירים מולחנים שהפכו לסנסציה ברשת. על מנת להדגיש עד כמה הגברים שהתחילו איתה מגוחכים, היא שרה את משפטי הפתיחה ההזויים שנשלחו לה בסדרת סרטונים שסחפה מיליוני גולשים מכל העולם. צפו בסדרת הסרטונים של ג'פריס:

@beckycjmusic

‘would you like to have s3x with me?’ Turning tinder nightmares into piano ballads pt.1 lolz ##tinder ##unlikelyballad ##fyp ##humour ##dontstopbelieving

♬ original sound - Becky CJ

בסרטון הראשון שהעלתה, ג'פריס החלה לשיר את השיר Don’t Stop Believing, כשלפתע אחרי שתי משפטים מתוך השיר, המילים קיבלו תפנית בעלילה. הודעת הטקסט, המעט חצופה, של הבחור הולחנה לכדי שיר שהדגיש בדיוק עד כמה היא הייתה חריגה. "חשבתי על כל ההודעות ההזויות שקיבלתי במהלך השנים בטינדר והחלטתי להפוך אותם לבלדות כדי להדגיש את הטיפשות", אמרה ג'פריס. 

@beckycjmusic

Okay, this ones a bit more wholesome, I wanna be queen of the world ##unlikelyballad ##tinder ##fyp ##foryou ##humour

♬ original sound - Becky CJ

@beckycjmusic

Short and sweet, kind of like a lullaby but a horrible one that you didn’t ask for ##unlikelyballad ##tinder ##fyp ##foryou##voiceeffects

♬ original sound - Becky CJ

בראיון לאתר Daily Mail, ג'פריס כי היא הופתעה לגמרי מהתגובה המדהימה של הגולשים, שאהבו את הסרטונים. "כל כך שמחתי לגלות שהטיקטוק יכול להיות מקום תומך עם הערות חיוביות", היא אמרה והוסיפה: "עכשיו, אחרי שהסרטונים הצליחו, אני מרגישה בנוח להמשיך ולשתף עוד תכנים שאני יוצרת בתור אמנית ואני מקווה שאצליח להגיע לאנשים חדשים שייהנו מהמוזיקה שלי".