כבר לפני שנים פיטר סמירלס הציע נישואין לאהובתו, ג'ין רובסון, ובתגובה היא ענתה לו: "למה למהר?". בימים אלו, הגבר הפך לקשיש בן 85 וזוגתו לבת 91, ובריאותו של סמירלס החלה להדרדר מיום ליום. כעת, אחרי 26 שנות זוגיות, השניים סוף כל סוף התחתנו במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים בפורטון שבבריטניה במה שכבר מכונה בימינו – חתונת קורונה. 

מתוך טקס החתונה של פיטר וג'ין בבית החולים (צילום: רשתות חברתיות)מתוך טקס החתונה של פיטר וג'ין בבית החולים (צילום: רשתות חברתיות)

במשך כבר למעלה משנה, סמירלס התגורר בבית הסיעודי שבעיר ובשלב מסוים הוא החל לחוש ברע ופונה אל בית החולים. בהמלצת הרופא, השניים החליטו לערוך חתונה מהר ככל האפשר, ובעזרה שנעשתה בשיתוף של האחיות בבית החולים ושל צוות הבית הסיעודי, החתונה התקיימה בשבוע שעבר. 

נשבעים זה לזו (צילום: רשתות חברתיות)נשבעים זה לזו (צילום: רשתות חברתיות)

כשהם מוקפים באחים ואחיות, ומרחוק ליוו אותם דרך הזום בתם ונכדתם, רובסון הסמיקה ונישאה לאהובה מזה שנים. "זה היה מקסים שכל כך הרבה אנשים התאמצו כי לוודא שזה יצליח לקרות. כבר היינו בטוחים שזה לא יקרה לעולם כי למעשה פיטר הציע לי נישואין לראשונה כבר לפני 25 שנה", סיפרה רובסון. גם פיטר הוסיף: ,מה אני יכול לומר חוץ מזה שאני אוהב אותה?".