שאנחנו עושים קעקועים על הגוף, תמיד יש את הסיכון הזה שהוא ייראה שונה ממה שצפינו. יש גם חשש שאנשים אחרים לא יאהבו אותו, אבל זה ככה עם רוב הדברים בחיים. כל עוד אנחנו אוהבים את הקעקוע שלנו, זה מה שחשוב, לא? זה בערך מה שקרה לבחורה שהעלתה בגאווה תמונה של הקעקוע שעל גבה לטיקטוק, אך נתקלה בתגובות קשות מאנשים שטענו שהקעקוע מעורר אצלם אסוציאציה סקסיסטית ונועזת.

בקה מילי (@bekah.milly) שיתפה בטיקטוק את הקעקוע שאמור להיות "המלאך השומר שלה", המופיע בחלק העליון של גבה. היא הסבירה שהעיצוב היה אמור להראות אותה מחבקת את המלאך שלה - אלא שהרבה עוקבים ראו שם משהו אחר לגמרי.

בעוד אכן ניתן לראות שם דמות נשית מחבקת דמות לא מזוהה, רובנו - במיוחד אלה עם הראש הכחול - יראה שם משהו אחר לגמרי. בקי העלתה את הסרטון עם הכיתוב: "כשאת עושה קעקוע חדש שנראה כמו בחורה שאוכלת ישב*". אתם רואים את זה?

@bekah.milly

#fyp #tattootok #tattoo #goodjoke

♬ Original sound - witch fingers

הסרטון שלה הפך לויראלי מהסיבות הלא נכונות וצבר מעל 13 מיליון צפיות ו-350 אלף לייקים. אלפי אנשים הגיבו לה כשאחד מהם כתב: "וואו, זה ממש קעקוע גרוע. כנראה שכל אחד יכול להיות אמן קעקועים אם הסכמת לשלם על זה". אחר הוסיף: "ברגע שאתה רואה את זה, אתה לא יכול שלא לראות את זה. מצחיק". אחרים טענו שלא הבחינו במשהו מוזר עד שהיא ציינה את זה בסרטון: "אני ראיתי חיבוק עד שקראתי את הטקסט. אנשים רואים מה שהם רוצים לראות".

זה היה הקעקוע שהיא רצתה

@bekah.milly

#greenscreen y’all wanted to see it again. #badtattoo #tattootok #uhoh #ohno

♬ original sound - Minnie

והיא פנתה לעזרה

@bekah.milly

DM me on Instagram at @bekahmilly #tattoofail #coverup #contest

♬ original sound - Bekah Milly

היו גם אמני קעקועים שהגיבו לה וטענו שהיא יכולה וצריכה לשדרג את הקעקוע כדי שהוא יהיה ברור יותר. אחד כתב: "ההצעה שלי היא להמשיך עם הקו של הראש כך שזה יחדד שמדובר באדם". בסרטון המשך הגיבה בקי להצעות לשפר את הקעקוע ואמרה שהיא אכן הולכת לעשות את זה ותשמח אם אנשים ישלחו לה הצעות לתיקונים ושיפורים.