חתונה שנערכה לאחרונה באקוודור נגמרה בצורה הזויה ולא צפויה עוד לפני שהתחילה, אחרי שניידות משטרה הגיעו למקום ועצרו את החתן. התקרית הביזארית ארעה בעיר אל גואבו שבדרום המדינה, ועל פי העדויות של כמה מהאורחים, הבחור הצעיר הובהל למעצר עוד בטרם התחיל הטקס המרגש. צפו בתיעוד המעצר: 

אורחים ועוברי אורח תיעדו את הרגע שהפך מאז לוויראלי ברשתות החברתיות וכמובן הכה גלים ועשה כותרות בכלי התקשורת המקומיים ובכלל. בסרטון אפשר לראות כמה קצינים מובילים את החתן לניידת ונוסעים ממקום האירוע לתחנה, בזמן שהכלה ההמומה זועקת בזעם ורודפת אחריהם מול מאות האורחים שהגיעו למקום ונותרו המומים ומבולבלים.

גורמים המעורים בפרטי הפרשה סיפרו לכתבים מקומיים כי החתן נעצר על ידי הרשויות לאחר שלא שילם מזונות לזוגתו הקודמת, עמה הביא לעולם כמה ילדים, ועל פי הפרסומים החוקרים שאלו אותו מדוע הפסיק לשלם לה, אך זה לא הגיב לשאלות ושמר על זכות השתיקה.

סרטונים של התקרית שפורסמו ברשתות החברתיות גררו עשרות תגובות, רובן מגולשים שריחמו על הכלה המסכנה. "לא מבין את רוע הלב הזה", כתב אחד הגולשים. "הם לא יכלו לחכות לפחות עד אחרי הטקס? הם היו חייבים לעשות את זה באותו רגע?". מצד שני, אחרים טענו שהחתן יכול להאשים רק את עצמו.

"אני רוצה לוודא שהבנתי נכון. אתם רוצים לומר לי שלבטלן הזה אין כסף לשלם מזונות לאקסית שלו, אבל הוא כן מסוגל להרשות לעצמו להתחתן? נשמע קצת חשוד, אתם לא חושבים?", כתבה אחת הגולשות, וכנראה לגמרי בצדק.