משתמשת טיקטוק, המכנה את עצמה באפליקציה diybreakup, סיפרה לעוקביה כיצד הצליחה לגלות את הרומן הסודי של בן זוגה והותירה את אותם בהלם. בסרטון שהפך מאז לוויראלי, הצעיר סיפרה כי החשד שלה עלה ברגע שהבחינה בדבר אחד קטן שהשתנה בהתנהגות שלו - ואתם לא תאמינו מה הוא. צפו בסרטו הוויראלי שחושף מהי הראייה המפלילה: 

"כששמתי לב לפרט הזה הבנתי שבן זוגי בוגד בי" (צילום: טיקטוק)

"הרגע שבו הייתי צריכה לחשוד מיד שהארוס שלי לשעבר בוגד בי היה כשהוא התחיל לנשק אותי אחרת", סיפרה. "אני זוכרת עד היום את התחושה. הוא חזר הביתה לילה אחד וכשנישקתי אותו הרגשתי משהו שונה. כאילו הוא היה אדם זר". בהמשך היא הוסיפה: "כששאלתי אותו לגבי זה, הוא כמובן אמר לי שאני סתם פרנואידית ושאני סתם מחפשת סיבות לכעוס עליו. הייתי צריכה לסמוך על האינטואיציה שלי יותר. אי אפשר להתעורר בוקר אחד ולנשק אחרת. הסגנון שלך לא משתנה, אלא אם אתה מתחיל להתנשק עם מישהו אחר".

הסרטון נצפה מאז יותר מ-622 אלף פעמים ברשת החברתית וקיבל למעלה מ-66 אלף לייקים. כמו כן, מאות גולשים הגיבו לפוסט, הרבה מהם נדהמו מהחדות של הגולשת. "מטורף", כתבה גולשת אחת. "האינטואיציה של האישה הזאת הייתה מדויקת כמו לייזר". גולשת אחרת הוסיפה: "הסיבה שאנחנו יודעות כשיש להם מישהי אחרת היא בגלל שאפשר להרגיש את האנרגיה שלהם משתנה, לרוב בגלל שהם מביאים איתם את האנרגיה של האישה האחרת יחד איתם". על כך הגולשת הגיבה: "זה בדיוק ככה".