עוד יום עבודה שגרתי: הוא טיפס בגובה של 457 מטרים מעל מישורי דרום דקוטה, תוך כדי צילומי רחפן.

קווין שמידט מראה לנו מה נדרש כדי להחליף נורה בחלקה העליון של אנטנת שידור הטלוויזיה, כדי שטייסים יוכלו להבחין ולהימנע מלהיתקל בה. הוא תועד קושר את עצמו לשלבי הסולם, שלב אחר שלב, ולאחר שהוא מגיע לפסגה, הוא מחליף את הנורה ומצלם תמונת סלפי להוכחה שהיה שם. הוא מחליף את הנורה אחת לשישה חודשים, ויום עבודה שלו מסתכם בשכר של כ-20 אלף דולר.

"כל פעם מחדש אני נפעם מהגובה אליו אני מטפס", אמר שמידט. טוד ת'ורין, עמיתו לעבודה של איש המקצוע, מצלם את צילומי הרחפן עבור מיזם סטארט-אפ בשם Prairie Aerial. הוא צילם עשרות סרטונים מאז שפתח את החברה בשנה שעברה, אבל אף אחד לא משך כל כך הרבה תשומת לב כמו שזה של שמידט הצליח למשוך.

"אי אפשר לנצח את הנוף, ואין תחושה שלווה יותר מאשר להיות כמעט כ-500 מטרים מעל האדמה - לבד", אמר מחליף הנורות. "בכל פעם שאני מטפס על מגדל, אני מצלם סלפי ושולח אותו גם לאשתי", הוסיף.

קווין שמידט על אנטנה בגובה של למעלה מ-450 מטרים (צילום: צילום מסך יוטיוב)קווין שמידט על אנטנה בגובה של למעלה מ-450 מטרים (צילום: צילום מסך יוטיוב)

העבודה אמנם נראית קלה, אך היא דורשת זהירות רבה. שמידט טוען כי מדי פעם לוקח לו כמעט יום שלם להחליף נורה. בנוסף, גורמים סביבתיים כמו רוחות וגשמים משפיעים על עבודתו.