אשליה אופטית חדשה ומעניינת, חושפת פרטים על סוג האדם שאתם.

רוז, אמנית בעלת חשבון TikTok תחת השם @rroseart, שאלה את 260 אלף העוקבים שלה מה הם רואים קודם בתמונה הבאה. האפשרות הראשונה היא זוג שפתיים, השנייה היא עצים, והשלישית שורשים. אז מה ראיתם קודם?

שפתיים, עצים או שורשים? מה שתראו קודם יחשוף עליכם פרטים מעניינים (צילום: טיקטוק)

על פי הקריינית, אם ראיתם זוג שפתיים "אתם מקבלים את הדברים סביבכם כמו שהם. אתם לא מנסים לשנות אף אחד ומאמינים בייעוד של כל דבר שקיים בעולם מבלי לשפוט אותו".

אם ראיתם את העצים, אמרה האמנית: "יש לכם נטייה להיות פרפקציוניסטים, אך גם כאן, אתם תמיד תנסו להוציא את המיטב בכל מצב, טוב או רע".

אך אם הבחנתם בשורשים תחילה, אמרה כוכבת ה-TikTok: "אתם תמיד מחפשים בכל אדם את התכונות החיוביות שלו, אבל לפעמים הדבר עלול למנוע מכם לראות את הצדדים השליליים שלו. בנוסף לכך, אתם בעלי לב זהב".

''יש לכם נטייה להיות פרפקציוניסטים'' (צילום: צילום מסך טיקטוק)''יש לכם נטייה להיות פרפקציוניסטים'' (צילום: צילום מסך טיקטוק)

מבחן אישיות זה, הוא בעקבות מחקרו של הרמן רורשאך, פסיכיאטר שוויצרי שנעזר בכתמי דיו כדי לנסות ולגלות יותר על "החלקים הלא מודעים באישיותו של הנבדק". נראה שזה עשה את העבודה, מכיוון שהגולשים במדיה החברתית הביעו את הערכתם על הדיוק שבסרטון.