זוג תועד על ידי משתמשת TikTok בזמן קניות בסופרמרקט. בצילום ניתן היה להבחין שהגבר מצ'וטט באפליקציית היכרויות פופולרית עם אישה אחרת, כשבת הזוג שלו נמצאת בסמוך.

הסרטון המדובר, הועלה לרשת החברתית על ידי מעצבת השיער פריס המוכרת לעוקביה בשם @hairbyparis, ומאז שפורסם זכה ל-129.7 אלף צפיות עד כה.

נתפס על חם! גבר בגד בבת הזוג ממש מאחורי הגב! (צילום: טיקטוק)

"כשאתה בוגד באפליקציית היכרויות בזמן שאתה ליד בת הזוג שלך", כתבה פריס בקליפ, שברגע שלאחר מכן התקרבה באמצעות הזום למכשיר הנייד של הגבר ותיעדה את ההודעות שהחליף עם האישה האחרת.

צופים עם "עיני נשר" הצליחו לקרוא חלק מההודעות הללו, וטענו שאם מסתכלים מספיק טוב, ניתן לקרוא ששמה של האישה הוא קייטי, ושהוא מנסה לקבוע עמה מפגש. מהסרטון ניכר כי בת הזוג של האיש לא מודעת למה שקורה בטלפון שלו, וכשהיא מתקרבת אליו הוא מזיז את המכשיר בתנועה מהירה.

מצ'וטט באפליקציית היכרויות עם אישה אחרת בזמן קניות עם בת הזוג (צילום: צילום מסך טיקטוק)מצ'וטט באפליקציית היכרויות עם אישה אחרת בזמן קניות עם בת הזוג (צילום: צילום מסך טיקטוק)

גולשים רבים הגיבו על התיעוד שפרסמה פריס. רובם הביעו סימפתיה כלפי בת הזוג של הגבר וקיוו שהיא תיתקל בסרטון ותגלה "את האמת" על החבר שלה. "מקווה שאחד מהחברים שלה יראה את זה אם לא היא בעצמה, וישלח לה את זה", כתב אחד העוקבים של פריס.