מזעזע: אמן הלחימה בלייק פרי בן ה-27, הדהים את הקהל בטורניר MMA A1 Combat 4 בסוף השבוע שעבר, לאחר שניסה להמשיך לסיבוב שני בהיאבקות, למרות שאפו נשבר וזז ממקומו רק מספר רגעים לפני כן.

פרי סבל מהפציעה הקשה כאשר יריבו, מרסל מקיין, הפיל אותו בסיבוב הראשון של הקרב בסטוקטון, קליפורניה. השבר היה במצב נורא, ולא היה אפשר לעשות דבר מלבד לנגב את הדם שנזל כתוצאה מהפציעה. אך המתאבק לא התכוון לוותר, הוא התחנן בפני הרופא שטיפל בו באותה העת שייתן לו להמשיך בהיאבקות אך ללא הועיל. 

***תמונות קשות לצפייה**

View this post on Instagram

A post shared by Blake Perry (@blakemma170)

בלייק פרי בן ה-27, שבר את אפו במהלך הסיבוב הראשון (צילום: צילום מתוך טוויטר)בלייק פרי בן ה-27, שבר את אפו במהלך הסיבוב הראשון (צילום: צילום מתוך טוויטר)

"לצערי הרופא לא אישר לי לצאת לסיבוב השני של הקרב", כתב פרי למעריציו באינסטגרם. "תוגה לכל מי ששאל לשלומי, אני מתאושש וכבר מוזמן לקרב נוסף בשבוע הקרוב", התבדח האמן. בן ה-27 גם פרסם כמה קטעי וידאו של הרופא מחזיר את אפו למקום, ככל הנראה ללא הרדמה, לאחר שנשבר.

התחמן להמשיך לסיבוב שני, פרי (צילום: צילום מתוך טוויטר)התחמן להמשיך לסיבוב שני, פרי (צילום: צילום מתוך טוויטר)

כבר הספיק לזכות לשבחים מפרשני A1 Combat 4 על הקשיחות הבלתי נתפסת שלו (צילום: צילום מתוך טוויטר)כבר הספיק לזכות לשבחים מפרשני A1 Combat 4 על הקשיחות הבלתי נתפסת שלו (צילום: צילום מתוך טוויטר)

מדובר בקרב המקצועי השני בקריירה של פרי, והוא כבר הספיק לזכות לשבחים מפרשני A1 Combat 4 על הקשיחות הבלתי נתפסת שלו. מאוחר יותר שיתף הלוחם בעדכון לגבי מצבו עם ד"ר דיוויד עבאסי, וחשף כי הוא לא יזדקק לניתוח, אלא "רק יישור של העצם כדי שפניו יראו בדיוק כמו קודם".

View this post on Instagram

A post shared by Blake Perry (@blakemma170)