נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן אמר במהלך סוף השבוע במהלך ארוחת ערב של עמותת "מועדון וקרן גרידירון" כי "יש שני מועמדים לנשיאות, אחד זקן מדי ולא כשיר נפשית. השני זה אני".

להצניח סיוע בעזה או באוקראינה? ביידן שוב התבלבל
פליטת פה: ביידן נתפס מקלל את כתב "פוקס" בשידור חי | צפו

כמו כן, המתקפה נגד דונלד טראמפ נמשכה כאשר ביידן הסיט את ביקורת מתמשכת על כך שזכרונו מעורפל והוא נראה מבולבל. "אל תגיד לו (לטראמפ), הוא חושב שהוא מתמודד מול ברק אובמה, זה מה שהוא אמר", עקץ ביידן וטען כי הוא רואה איום ממשי על הדמוקרטיה אם טראמפ יחזור לבית הלבן. "אנחנו חיים ברגע חסר תקדים בדמוקרטיה", אמר. "רגע חסר תקדים להיסטוריה. הדמוקרטיה והחירות ממש מותקפות. פוטין צועד באירופה. קודמי משתחווה לו ואומר לו 'תעשה מה לעזאזל שאתה רוצה'”.

"לא נשתחווה. הם לא ישתחוו, ואני לא אשתחוה", אמר. ביידן דיבר גם על החשיבות של עיתונות חופשית. "אולי אני לא מסכים עם כל מה שתקשורת החדשות מדפיסה הוא מבין את נחיצות העיתונות", אמר והדגיש שהוא עדיין פועל להחזיר הביתה את העיתונאים אוון גרשוביץ' ואוסטין טייס

זו הייתה הפעם הראשונה שבידן השתתף בארוחת הערב של הארגון בתקופת נשיאותו, והיא מגיעה כשהבחירות ב-2024 מתקרבות והקרב החוזר בין ביידן לטראמפ מתחמם. ארוחת הערב היתה עמוסה בפוליטיקאים, כולל סגנית הנשיא קמלה האריס, שגרירת אוקראינה, אוקסנה מרקרובה, וראש ממשלת אסטוניה, קאיה קאלאס.