פרטים חדשים על החיסול המיוחס למוסד בסמוך לביירות: ערוץ אל-מיאדין הלבנוני, המזוהה עם חיזבאללה, דיווח הערב (רביעי) כי טרם חיסולו של מוחמד סרור, חלפן כספים בארגון הטרור שפעל בהעברת נשק בין איראן לחמאס, עבר במשך חודש חקירות ו"עינויים קשים" תוך כדי שהוא אזוק בדירה צפונית לביירות.

אל תגידו לא ידענו - הטבה מיוחדת למי שרוצה ללמוד אנגלית. לחצו כאן לשיעור ניסיון מתנה וללא התחייבות>>

על פי הדיווח, סרור עבר את החקירות, בזמן שהמחסלים היו ב"קו ישיר עם תל אביב". לטענת הלבנונים, כחלק מהעינויים, סרור אף נורה ברגלו ובכתפיו ביותר מעשרה כדורים. עוד דווח כי "נראה שסרור לא הודה בפני אנשי המוסד במה שרצו, לכן הם ירו בו ונטשו את גופתו".

מוקדם יותר, דווח כי סרור נמצא מת לאחר שנפגע מחמישה כדורים בעיירה בית מרי  הסמוכה לביירות, כשנשא סכום כסף שלא נגנב על ידי המחסלים. על פי דיווח בסוכנות הידיעות AP, שני גורמים המעורים בפרטים מסרו כי סרור פותה להגיע לבית של אישה במזרח ביירות, שם נורה 6 פעמים.

באוגוסט 2019 הודיע ​​משרד האוצר האמריקני על הטלת סנקציות על ארבעה אנשים, כולל סרור, באשמת סיוע בהעברת עשרות מיליוני דולרים מכוח קודס, המופקד על פעולות חוץ במשמרות המהפכה האיראניים לחמאס דרך חיזבאללה בלבנון במטרה לפתוח בפעולות טרור. משרד האוצר האמריקני ציין בזמנו כי סרור "אחראי להעברת עשרות מיליוני דולרים מדי שנה מכוח קודס לגדודי עז אלדין אלקסאם", הזרוע הצבאית של חמאס.