קבוצה גדולה של סוכני ה-FBI פשטו היום (שלישי) על האי הפרטי של ג'פרי אפשטיין, וביצעו חיפושים במקום. הקצינים נראו יורדים מסירות מהירות במזח של סנט ג'יימס, ונסעו באזור בעגלות גולף. בתוך כך, בארה"ב דווח כי ג'יזליין מקסוול - אשת החברה הגבוהה הבריטית וחברתו הקרובה של ג'פרי אפשטיין - עשויה לסייע לחשוף את שמותיהם של מפורסמים שהשתתפו במסיבות המין עם קטינות בבתי היוקרה של המיליארדר הפדופיל ששם קץ לחייו במעצר בסוף השבוע. לפי דיווחים בלתי רשמיים, מקסוול צפויה לשתף פעולה עם רשויות החוק האמריקאיות, הממשיכות לחקור את הפרשה המסעירה. 
 
שמה של מקסוול (57), בתו של איל העיתונות המנוח רוברט מקסוול, עלה מחדש לכותרות בסוף השבוע, שעות ספורות קודם שנודע על התאבדותו של אפשטיין. היא שבה לתודעה הציבורית כיוון שבית משפט במנהטן התיר לפרסם כ־2,000 מסמכים משפטיים בתביעת דיבה שהגישה אחת הקורבנות, וירג'יניה ג'יופה, נגד מקסוול. פרקליטיה של ג'יופה טענו שבידיהם עדויות כי מקסוול "גייסה בנות עבור אפשטיין, נתנה להן מחסה וסחרה בהן" וכי גם היא עצמה השתתפה לפחות בחלק מאותן מסיבות מין.

ג'פרי ברמן, התובע המחוזי של דרום ניו יורק שניהל את ההליכים המשפטיים נגד אפשטיין, הבהיר בסוף השבוע כי הוא מחויב לתת צדק לקורבנות וכי ימשיך בחקירה על אף ההתאבדות. מקסוול, שהכחישה בתוקף את המיוחס לה, צפויה להיחקר בקרוב בחשד לקשירת קשר. לפי דיווח ב"דיילי מייל", יש הערכות שהיא תסכים לשתף פעולה עם הרשויות האמריקאיות ולספק פרטים על מעורבים אחרים - ייתכן שגם על אישים מפורסמים. 

תומס וולסקו, פרופסור לסוציולוגיה מניו יורק המחבר ספר על הפרשה, העריך שמקסוול היא היעד הראשי של החוקרים כעת. "הם רוצים שמישהו ייתן דין וחשבון ושיופעל לחץ אדיר על מקסוול, מאחר שנטען שהיא הייתה מעורבת עד מאוד במעללי אפשטיין", אמר ל"דיילי מייל". "אני מתאר לעצמי שהיא מרגישה משותקת". 
 
בתוך כך, ה"ניו יורק טיימס" דיווח כי שני הסוהרים שהיו במשמרת בזמן התאבדותו של אפשטיין עבדו שעות נוספות, ואחד מהם נשאר מעבר לשעות העבודה הרגילות זה היום החמישי. התברר כי לא היו מצלמות בכל התאים באזור שבו הוחזק אפשטיין, אזור שנועד להפריד בין אסירים בעלי פרופיל גבוה לבין יתר הכלואים. ואולם המצלמות במסדרונות אמורות לספק ראיות לגבי זמני הבדיקות שנעשו בתא לאורך אותו הלילה ואם בלתי מורשים התקרבו לתאו של המנוח.