חוקר מקרי מוות קבע הערב (שלישי) כי גבי פטיטו, הבלוגרית בת ה-22 שנרצחה על פי החשד על ידי ארוסה, מתה כתוצאה מחניקה. בן זוגה, בריאן לונדרי בן ה-23, נעדר כבר מעל לחודש בעודו החשוד העיקרי.

הפתולוג ממחוז טטון שבויומינג, ברנט בלו, שקבע כבר בתחילת הנתיחה כי מדובר ברצח, הודיע כי הצעירה נרצחה כשלושה עד ארבעה שבועות לפני מציאת גופתה, ב-19 בספטמבר. 

גבי פטיטו ובריאן לונדרי (צילום: רויטרס)גבי פטיטו ובריאן לונדרי (צילום: רויטרס)


כזכור, לפני כשבועיים הובאה פטיטו לקבורה בעיר מגוריה, לונג איילנד שבניו יורק. בסמוך לארון הונחו זרי פרחים רבים, הודלקו נרות ונתלו תמונות של הצעירה שחייה נגדעו בטרם עת. אביה ספד לה ואמר כי בתו הייתה "האדם הכי מדהים שהכיר", והוסיף כי היא הייתה "מעוררת השראה, אהבה את החיים, נהנתה מהיופי של העולם, אהבה את כולם ונתנה אהבה".

במקביל לכך, מספר גורמים בארצות הברית הציעו סכום של כ-30 אלף דולרים למי שיסייע לרשויות החוק לאתר את לונדרי, ארוסה, אשר מבוקש על ידי ה-FBI בשל היותו חשוד ברצח.

אתר זיכרון לגבי פטיטו (צילום: רויטרס)אתר זיכרון לגבי פטיטו (צילום: רויטרס)


רצח גבי פטיטו בארצות הברית: כיתוב על מכונית ''תמצאו את בריאן, גבי ראויה שיעשה עמה צדק'' (צילום: REUTERS/Jeenah Moon)רצח גבי פטיטו בארצות הברית: כיתוב על מכונית ''תמצאו את בריאן, גבי ראויה שיעשה עמה צדק'' (צילום: REUTERS/Jeenah Moon)