השלטונות באיראן הודיעו הערב (רביעי) כי שיחות הגרעין יחודשו ב-29 בנובמבר. בתגובה להצהרה מחלקת המדינה של ארצות הברית מסרה כי הם מקווים שכשהמשלחת האיראנית תחזור לווינה, "הם יהיו מוכנים לנהל משא ומתן מהיר וברצון טוב". 

ההודעה על חזרת השיחות, יצאה לאחר שמנהיגי המדינות האירופיות השותפות למשא ומתן הגרעין - נשיא צרפת עמנואל מקרון, קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל וראש ממשלת בריטניה בוריס ג'ונסון, קיימו בשולי ועידת ה־G20 ברומא, פגישה לצורך תיאום עמדות לקראת השיחות. 

בתום הפגישה פרסמו הצהרה שבה נאמר: "אנו משוכנעים שניתן להגיע במהירות לחזרה להסכם כדי להבטיח שתוכנית הגרעין האיראנית תהיה מיועדת לצורכי שלום בלבד ולהסיר את הסנקציות הפוגעות בצמיחה הכלכלית של איראן. זה לא יהיה אפשרי כל עוד איראן לא תשנה את דרכה. אנו קוראים לנשיא ראיסי לנצל את ההזדמנות כדי להביא להצלחת המשא ומתן".

ביידן אמר: "הבענו את נחישותנו לכך שאיראן לא תוכל לעולם לייצר או להשיג נשק גרעיני ואת דאגתנו לנוכח הצעדים שנקטה כמו ייצור אורניום לדרגה גבוהה ואורניום מתכתי. המצב מצריך פתרון באמצעות מו"מ לחזרה להסכם ובסיס לדיאלוג דיפלומטי שיפתור בעיות אחרות המדאיגות אותנו ואת איראן".