חדשות מתפרצות

נציב שב"ס ספד לסוהר שנרצח בביתו: "דמו של יוחאי זועק אלינו מן האדמה"

מבזק חדשות

נציב שב"ס, רב גונדר קובי יעקובי, ספד בהלוויתו של הסוהר יוחאי אבני שנרצח שלשום בביתו שבגבעון החדשה: "יוחאי כרך את חייו עם שירות בתי הסוהר לפני כ-17 שנים. נאמן לערכי הציונות ואהבת הארץ שספג בבית הוריו, פעל להבטיח את שלום הציבור וביטחונו בשלושת מחוזותיו של הארגון: בבית הסוהר דקל בדרום, בבית הסוהר צלמון שבצפון, ובבית הסוהר האחרון בו שירת את עמו ומדינתו בית הסוהר 'עופר' שבמחוז מרכז. בכלל תפקידיו עשה חיל, בכלל תפקידיו פעל במסירות פעל ובמקצועיות. שירות בתי הסוהר התברך בו.

יוחאי היה איש אדמה, והוא אהב את המדינה דרך רגביה. צילומי הנוף שלו, מסעותיו בטבע, ונסיעותיו לבית הוריו לסייע לאביו בחקלאות בהעדר ידיים עובדות מפאת המצב הביטחוני, מלמדים עליו כי בן מסור היה, בעל חיבור עמוק למשפחתו ולארצו, וכי נשא עמו כישרון גדול – למסגר את ההוד וההדר של הארץ הזו, לכדי צילום אחד. 

והנה, "אִישׁ בְּלִיַעַל אשר לְדָם יֶאֱרֹב", נכנס לביתו, למבצרו, של יוחאי הצעיר, תאב החיים. ואילו יוחאי, אשר בכל רמ"ח איבריו לוחם כליאה הוא, השיב מלחמה שערה. השיב, עד שכרע ונפל. לא ננוח ולא נשקוט, עד אשר יובא אותו בן עוולה לדין. דמו של יוחאי זועק אלינו מן האדמה, עד אשר יבוא נקם ושילם".

אלון חכמון 10/07/2024 17:03
שתפו: