חולה קורונה בן 26 משכונת ראס אל עמוד שבירושלים התמוטט היום (חמישי) ומת. צוות מד"א שהגיע למקום איתר אותו ללא דופק ופינה אותו לחדר ההלם במחלקה לרפואה דחופה בבית החולים הדסה הר הצופים. 

בבית החולים נודע כי המשפחה כולה בבידוד ובבדיקה מיידית שנערכה, נמצא חיובי לקורונה. על פי עדות קרוב המשפחה, מדובר בבחור ללא מחלות רקע וכן נמצא שככל הנראה לא חוסן.

בנוסף, בבית החולים האנגלי שבנצרת נקבע מותו של חולה קורונה נוסף, בן 23, לאחר שקרס בביתו בפתאומיות. צוותי מד''א שהגיעו למקום ביצעו בו פעולות הנשמה ופינו אותו לבית החולים כשמצבו אנוש. בבית החולים המשיכו ניסיונות ההחייאה האינטנסייבים, אך צוות בית החולים נאלץ לקבוע את מותו של החולה.

מנהל בית החולים האנגלי בנצרת, פרופ׳ פהד חכים מסר: "המטופל לא סבל ממחלות רקע והיה צעיר. זו תזכורת כואבת נוספת לכך שנגיף הקורונה פוגע קשות גם בצעירים ובבריאים. אני וכל צוות בית החולים האנגלי כואבים את כאב המשפחה ומחזקים את ידיה״. 

מוקדם יותר השבוע, בית החולים הדסה הודיע כי אוסנת בן שטרית, חולת קורונה צעירה בת 32, אשר הייתה בשבוע ה-30 להריונה, נפטרה ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים. מאמצי צוות בית החולים להחיות את העובר לא צלחו אף הם. היא אושפזה עקב מצוקה נשימתית ביחידה לטיפול נמרץ לחולי קורונה בהדסה עין כרם, כשהייתה במצב קשה. מצבה החל להידרדר במהלך הלילה והיא פיתחה תמונה של כשל רב מערכתי.