לכבוד חג הסוכות החליט נמרוד שיין להזמין כמה טעימות לסוכה לבר נשים. סליחה, כמה נשים לסוכה, לבר טעימות...

רגע לפני שמאשימים אותי במיזוגיניה ומחרימים אותי משל הייתי פרסומת שוביניסטית לאלכוהול, אציין לזכותי שאני אוהב נשים יותר מרוב הנשים שהכרתי בחיי. אבל מה לעשות, נשים שותות אחרת מגברים. כי להבדיל מתחומים אחרים בחיים, כמו בעסקים, באיוש משרות ניהול, שירות בעמדות שלטוניות ורדיפה על רקע מיני, בכל הנוגע להרגלי שתיה, הרי שם ההבדלים לא ממש ניתנים לגישור. ולא אכנס לעניינים ביולוגיים, משקל הגוף, הורמונים ודברים משעממי תחת אחרים, מהטעם הפשוט - אני לא מבין בזה כלום. אבל בנשים ואלכוהול אני מבין קצת יותר. אז בואו נתחיל...
זה השלב שבו אתה מבין שסקס פרוע ומשוחרר יהיה לך הערב רק במחשב. אלא אם אתה חובב נקרופיליה... (צילומים: יח"צ)זה השלב שבו אתה מבין שסקס פרוע ומשוחרר יהיה לך הערב רק במחשב. אלא אם אתה חובב נקרופיליה... (צילומים: יח"צ)
"זה השלב שבו אתה מבין שסקס פרוע יהיה לך הערב רק במחשב. אלא אם כן אתה חובב נקרופיליה..." (צילומים: יח"צ)  
בירה קסטיל רוז - בקבוקבירה קסטיל רוז - בקבוק
נשים שפשוט לא אוהבות לשתות
כי זה מגעיל אותן. הן מתייחסות לאלכוהול כמו שנשות ארגון מחסום ווטש מתייחסות לחומת ההפרדה. הן לא מבינות למה צריך את זה, ומתעקשות לעמוד מול זה בפרצוף חמוץ. אתה יכול להסביר להן עד מחר שזה ממש עושה לך טוב ושזה מצליח לשמור מכל מיני חולירע להסתנן לך פנימה ולקלקל לך את המצב-רוח. אבל הן רק תצקצקנה בלשונן ותסברנה לך בדידקטיות יבשה שזה גורם לנזקים ארוכי טווח ושאתה לא חושב על העתיד שלך, ככה, בלה, בלה, בלה... עד שיוצא לך כל החשק. מהנשים האלה זאת אומרת, לא מהשתייה.    

בירה-טימרמנס-תות-בקבוקבירה-טימרמנס-תות-בקבוק
נשים שהיו מתות לשתות, אבל

הן חושבות שזה סקסי נורא, שהתוויות היפות האלה על הבקבוקים מעוצבות ממש בסטייל, ושאין דבר יותר יפה מלהחזיק כוס יין ביד בזמן שהן מדברות. אז הן תסדרנה לעצמן איזה חצי כוס קאווה, או שליש כוס בריזר, והן לא תפסקנה לדבר בזמן שאתה כבר בדרינק השלישי, וגם הרבה אחרי שכל הגזים ברחו להן מהכוס. כמה מהן אפילו יגידו שאתה ממש חמוד כשאתה שיכור, ויאהבו את הבל הפה האלכוהולי שלך והתנהגותך המצחיקה והמשוחררת. כמה אפילו יגידו שחבל שהן לא יודעות לשתות כמוך. בקיצור, אפשר לסבול את זה. רק בגלל הקטע של ה'נהג תורן'.    

בירה פאולנר - בקבוקבירה פאולנר - בקבוק
נשים שנרדמות כן, הן אוהבות לשתות, וכוס יין אחת תעלה להן את הסומק המחמיא לפנים. הן תחושנה סחרחורת נעימה, תצייצנה כמה צחוקים בקול גבוה ומגוחך, וברגעים מסוימים תיראנה ממש סקסיות. אבל זו רק שירת הברבור, כי ברגע מסוים העיניים תתחלנה לצנוח אט, אט, ועד שיגיע החשבון תבין שאתה צריך לגרור אותן חזרה לאוטו ולעזור להן לחלוץ נעליים כשהן שפוכות על הספה בסלון. זה השלב שבו אתה מבין שסקס פרוע ומשוחרר יהיה לך הערב רק במחשב. אלא אם אתה חובב נקרופיליה. ותגיד תודה שהיא לא הקיאה לך על הריפוד של המושבים.    

בירה שימאי - בקבוקבירה שימאי - בקבוק
נשים שאוהבות לשתות, אבל לא יודעות

עזבו, מביך נו. אבל בכל זאת, אם אתם מתעקשים. הן יורקות בזמן שהן מדברות בלסת שמוטה, נמרחות עליך בזמן שהן קוראות לך בשמו של גבר אחר (מי זה מוטי?), מוכיחות לחברים שלך שלא בחרת לצאת אתה בגלל שהיא אשת שיחה ואף זוכות למבטי ביקורת ולחשושים נוקבים מנשים אחרות בשולחן. אבל אין דאגה, בבוקר תספר לה שהיא היתה דווקא מקסימה ומשעשעת, ושתצא מהסרטים שלה, כי היא ממש לא עשתה בושות. וכשהיא תשאל "מה לגבי יום חמישי בערב?", תענה לה: "תני לי לבדוק ביומן, כנראה שיש לי תכניות"...    

WPV 0,33L bottle INT frontallyWPV 0,33L bottle INT frontally
נשים שאוהבות לשתות וגם יודעות ממש כמו הקולגות בנות חוה הכותבות באתר הזה, הן יודעות להעריך וויסקי טוב, להחמיא לבקבוק יין כשצריך, ואפילו שואלות את המלצרית מה יש להן מהחבית. אני מניח שכמו דברים אחרים בחיים, גם כאן הכל עניין של מינונים. הן תשתדלנה לא לערבב יותר מדי סוגים, הן תכרנה את המגבלות שלהן, ויתנו לך תחושה שהכל בסדר, ושיש לך על מי לסמוך. זה אומר לסחוב מהקוניאק בטוב טעם, לא לעשות פרצוף ולהתלונן שזה "מר ומגעיל", להיות סקרניות, ובאותה מידה הן גם תצלחנה לשדר תחושה נעימה של שחרור ומצב-רוח מרומם. ללא צל של ספק זהו הזן החביב עלי. הן בדרך-כלל גם תהיינה נשות שיחה שיתבלו את הערב באנקדוטות משעשעות מעברן וניסיונן בתחום. כאמור, ללא ספק מדובר בזן החביב עלי.    

בירה גינס - בקבוקבירה גינס - בקבוק
נשים שיודעות לשתות יותר מדי

בדיוק כמו הסעיף הקודם, רק שבשלב מסוים הן תתחלנה לקרוא לך "אחי" ו"מה קורה גבר?", יגידו לך בקול צרוד מסיגריות שאתה שותה כמו ילדה, ועד סוף הערב יש מצב שתרגיש שאתה נמצא אתה באוהל של מילואימניקים. לא תמצא כל חן בצחוק המתגלגל או בדאחקות, ובטח לא בטפיחות הסחבקיות על השכם. מכירים את הפרק ההוא בסיינפלד שבו ג'רי יוצא עם יפהפייה, אבל בתאורה מסוימת היא נראית ממש מפחידה? כזה, אבל תחליפו את התאורה בכמה כוסות וויסקי ושלושה פיינטים של בירה... * מכירים עוד סוגים של נשים שותות? כתבו לנו כאן למטה בתגובות. יש מצב שנקרא את זה. כלומר, אם נהיה ממש שיכורים ולא ישדרו בדיוק משחק רוגבי בטלוויזיה...